Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
10 maj 2016 07:57

Radzimy jak wydzielić sypialnię w małym mieszkaniu

Nasza czytelniczka ma problem z urządzeniem małej sypialni. Z pomocą przychodzi nasza projektantka Maciejka Peszyńska-Drews. Sprawdźcie jej pomysły!

 • Jak zaaranżować sypialnię w mieszkaniu?

  Witam. Moje mieszkanie ma 47 m. Kuchnia połączona z salonem oraz pokój. Brakuje mi 3 małego pokoju - malutkiej sypialni na łóżko. Mam tylko problem bo nie wiem gdzie mogłabym wydzielić ten 3 pokój. Chciałabym żeby w salonie pozostał balkon. Bardzo proszę o profesjonalną poradę.
  Daria 

Porady on-line
Porady on-line
Odpowiedź:
Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl:

Witam,
domyślam się, że kuchnia jest tuż przy wejściu do mieszkania? Jeśli tak i nie chciałaby Pani jej przenosić, a jedynie wygospodarować przestrzeń na sypialnię, to obawiam się, że jedynym rozwiązaniem jest zamknięcie części pokoju z dostępem do balkonu. To najmniej kolizyjny zabieg, aczkolwiek zabiera więcej przestrzeni, niż tylko na łóżko, no i izoluje balkon od części dziennej.
Przy większej skali remontu, jest możliwość zamiany miejscami obecnej kuchni i małego pokoju, a z części dzisiejszego salonu - można wygospodarować małą sypialnię. To jednak duży zakres zarówno prac remontowych, jak i poprzedzającego ich projektu, którego przygotowanie wykracza poza zakres porady online. Jeśli jest Pani otwarta na takie rozwiązanie - proszę o kontakt ze mną.
z pozdrowieniami
Maciejka Peszyńska-Drews 

 • O projektantce:

  Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl

  Jestem pierwszym w Polsce Design Coachem. To połączenie wiedzy projektanta z funkcją coacha, który w pracy nad wnętrzem wspiera pomysłowość i kreatywność klienta, pozwalając mu na realizację własnych wizji. Współpraca jest formą konsultacji i opiera się na budowaniu świadomości projektowej, tak, żeby klient samodzielnie dokonywał wyborów i podejmował decyzje, mogąc przy tym liczyć na profesjonalną opiekę projektanta i wsparcie techniczne.
  Prowadzę także Autorskie Studio Projektu, gdzie od lat opracowuję kompleksowe projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH