Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
11 maj 2016 11:36

Sprawdź pomysły eksperta na przedpokój!

Aranżacja przedpokoju to spory problem, ponieważ zazwyczaj jest to pomieszczenie wąskie i mało ustawne. Zobacz jaki pomysł na aranżację tego pomieszczenia przedstawia nasz projektant.

 • Aranżacja przedpokoju

  Witam serdecznie, piszę do Pani z pytaniem o przedpokój (na wstępie dodam, że skorzystałam raz z porady na pewnym forum internetowym, gdzie zostałam strasznie potraktowana, komentarze chyba pseudo projektantów nie zostawiły na mnie suchej nitki). Proszę więc o poradę lub ofertę i cennik zaprojektowania przedpokoju. Z tego względu, że nie potrafię obsługiwać programów z rzutami posiadam projekt narysowany na kartce, który przesyłam w załączniku. Zastanawiam się nad kolorem szafy wnękowej, na początku myślałam nad białym szkłem, ale nie wiem, czy czasami nie przebiele pomieszczenia. Drzwi są białe, na razie posiadam tylko jedne w całości zamontowane widoczne na jednym zdjęciu, na resztę czekam. Teraz zastanawiam się nad ciemniejszym kolorem szafy, żeby ożywić wnętrze, ciemny szary? Po przeciwnej stronie na całą ścianę lustro. W mieszkaniu tonacja biało szara bez elementów drewna jedynie podłoga to panele, ale w pozostałych pomieszczeniach. Preferuję kolory białe, szare, czarne, żeby nadać w przedpokoju koloru myślałam jedynie o kwiatach. Tak jak napisałam wyżej proszę o poradę lub ofertę projektu i absolutnie nie chodzi mi o to żeby ktoś robił coś dla mnie za darmo. Pozdrawiam
  Marta

Porady on-line
Porady on-line
Porady on-line
Porady on-line
Porady on-line
Porady on-line
Odpowiedź:
Maciejka Peszyńska-Drews - DesignCoach.pl:

Witam Panią,
Pani przedpokój prezentuje się imponująco! Jest duży, jasny, a piękny odcień szarości będzie doskonałym tłem dla białych drzwi. Nie obawiałabym się kontynuacji tej bieli na szafie. Jeśli tylko lubi Pani takie zestawienia, to ich nowoczesny, sterylny, trochę skandynawski charakter na pewno będzie dobrze wyglądać. Dla kontrastu można zastosować mocniejsze akcenty w innych elementach aranżacyjnych - ramie lustra, krześle, czy pufie, drobniejszym meblu typu komoda na buty, czy etażerka na torebkę i klucze. Dodatkowo zieleń w donicach, o której wspomniała Pani, doda energii i rozweseli biało - szarą tonacją pomieszczenia. Proszę pamiętać, że kiedy mieszkanie zaczyna funkcjonować pełnią życia, zaczyna zapełniać się drobnymi elementami, które ocieplą wizerunek i nadadzą mu domowego charakteru. Namawiam więc Panią, by pozostać w zgodzie ze swoją wizją i zrealizować białą szafę, która podkreśli elegancki i efektowny szyk, jaki zapowiada to pomieszczenie. Powodzenia!
Maciejka Peszyńska-Drews
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl
Proj. Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl

 • O projektantce:

  Maciejka Peszyńska-Drews - Design Coach.pl

  Jestem pierwszym w Polsce Design Coachem. To połączenie wiedzy projektanta z funkcją coacha, który w pracy nad wnętrzem wspiera pomysłowość i kreatywność klienta, pozwalając mu na realizację własnych wizji. Współpraca jest formą konsultacji i opiera się na budowaniu świadomości projektowej, tak, żeby klient samodzielnie dokonywał wyborów i podejmował decyzje, mogąc przy tym liczyć na profesjonalną opiekę projektanta i wsparcie techniczne.
  Prowadzę także Autorskie Studio Projektu, gdzie od lat opracowuję kompleksowe projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH