• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
02 kwi 2015 12:20

Wyspa kuchenna w salonie z kuchnią, ekspert radzi

Czy w salonie z kuchnią mogłabym zbudować wymarzoną wyspę kuchenną? Odpowiadamy na pytanie czytelniczki.

 • Wyspa w kuchni

  Witam, chciałabym się dowiedzieć czy w salonie z kuchnią, takim jak na załączonym pliku, mogłabym się pokusić o wymarzoną wyspę kuchenną? Iga Mikos

Porady on-line.
Porady on-line.

Odpowiedź:

arch. Agata Piltz, Studio Aranżacji Wnętrz Tryton:

Oczywiście można zrobić wyspę i to nawet bardzo dużą. Trzeba jednak pamiętać, że dobrze by było, żeby pasowała do mebli kuchennych. Tylko jeśli meble są ciemne to wrażenie wyspy będzie ciężkie i powstanie wrażenie klocka na środku pokoju. Więc dobrze by było, gdyby wyspa była jasna i neutralna.

Proj. Agata Piltz.
Proj. Agata Piltz.

Agata Piltz

 • O projektantce

  inż. arch. Agata Piltz

  Główny projektant w Studiu Aranżacji Wnętrz Tryton. Pracownia przygotowuje projekty aranżacji wnętrz mieszkań, domów, biur, sklepów, obiektów użyteczności publicznej oraz ogrodów. Opracowuje kompleksowe projekty aranżacji, jak również projekty kuchni, łazienek, rozwiązań funkcjonalnych, kolorystyki i oświetlenia.

  Studio Aranżacji Wnętrz Tryton, tel. 662 035 432, e-mail: projektywnetrza@projektywnetrza.pl, www.projektywnetrza.pl

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
 • beataaa, 2015-04-04 17:36:36

  chyba nie jestem do końca przekonana do wyspy, wygląda ona zawsze bardzo fajnie. Mam dużą kuchnię tez połączoną z salonem, ale wydaje mi się, ze ona zabiera dużo miejca i wnętrze staje się mniejsze. MOże się mylę, bo nigdy nie miałam. Ogólnie kuchnia to moje ulubione miejsce, przed świętami zrobiłam gigantyczne zakupy.

POLECAMY W SERWISACH