Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

PORADY ON-LINE

Nie wiesz,jak zaaranżować swoje mieszkanie? Masz problem z rozplanowaniem pomieszczeń lub inny kłopot z aranżacją czterech kątów? Tutaj uzyskasz niezbędną i bezpłatną pomoc od naszych projektantek, które on-line udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania! Możesz tu zamieścić rzut Twojego mieszkania lub tylko jednego pomieszczenia oraz zadać pytanie naszemu ekspertowi.

Maciejka Peszyńska-Drews - Autorskie Studio Projektu QUBATURA

Jestem pierwszym w Polsce Design Coachem. To połączenie wiedzy projektanta z funkcją coacha, który w pracy nad wnętrzem wspiera pomysłowość i kreatywność klienta, pozwalając mu na realizację własnych wizji. Współpraca jest formą konsultacji i opiera się na budowaniu świadomości projektowej, tak, żeby klient samodzielnie dokonywał wyborów i podejmował decyzje, mogąc przy tym liczyć na profesjonalną opiekę projektanta i wsparcie techniczne.
Prowadzę także Autorskie Studio Projektu, gdzie od lat opracowuję kompleksowe projekty wnętrz, szyte na miarę potrzeb. W efekcie powstają bardzo użytkowe, ale i designerskie wnętrza, które trafiają w gusta mieszkańców.

Aranżacja ściany w małej łazience

05 sie 2016 09:31

Dywanik na podłodze i dobrane pod jego kolor ręczniki to dziś nie jedyna forma dekoracji łazienki. Nasz ekspert radzi, jak dzięki tapecie nadać temu wnętrzu indywidualny charakter.

Jakie płytki do kuchni? Ekspert radzi

04 sie 2016 13:31

Płytki ceramiczne to idealny materiał na wykończenie podłogi i ścian w kuchni. Nasz ekspert podpowiada jaką wielkość płytek wybrać.

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW