Fot. Bona.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Fot. Bona.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Spray Mop Bona
07 kwi 2014 15:34

Jak szybko i wygodnie posprzątać w domu? Mamy na to patent!

Bona Spray Mop, to urządzenie, które pozwala szybko i wygodnie umyć podłogę bez pochylania się i bólu w kręgosłupie. Wystarczy spryskać powierzchnię płynem czyszczącym i przetrzeć.

Szybkie mycie podłóg pozwoli oszczędzić czas, który można spokojnie spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Codzienna pielęgnacja podłogi już nie musi się wiązać z całą ceremonią przygotowywania – wystarczy sięgnąć po zawsze gotowego do użycia Bona Spray Mop.

Dzięki spryskiwaczowi nie trzeba już się przejmować, że na podłogę podczas mycia wyleje się za dużo wody. Jej ilość jest odpowiednio kontrolowana, co jest szczególnie istotne, gdy posiadamy podłogi drewniane, dla których nadmar wody jest szkodliwy.

Spray Mop do drewnianych spryskiwacz. Fot. Bona.
Spray Mop do drewnianych spryskiwacz. Fot. Bona.

W skład zestawu Bona Spray Mope wchodzi gotowy do użycia środek do czyszczenia podłóg drewnianych lub płytek i paneli. Gdy już zużyjemy taki płyn - pojemnik możemy w łatwy sposób ponownie napełnić nową porcją środka czyszczącego. Płyny do uzupełaniania wkładów są dostępne do nabycia w butelkach 4-litrowych. 

Dla tych, którzy troszczą się o środowisko w swoich domach ważną informacją będzie, że płyny te posiadają neutralne PH i prestiżowy certyfikat Greenguard, który potwierdza, że nie emitują szkodliwych substancji do powietrza. Środki do czyszczenia marki Bona są całkowicie biodegradowalne. Z badań wynika, że powietrze w domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz właśnie przez korzystanie w naszym domu z niesprawdzonych środków chemiczynych. Butelka z płynem wystarcza na umycie około 500m2 powierzchni.

Połączenie płynu i padu czyszczącego z mikrofibry, który również znajduje się w zestawie z Bona Spray Mop sprawia, że na podłodze nie pozostają matowe smugi. Taki pad nadaje się do 300 prań w pralce i jest przyczepiany na rzep, a obrotowa głowica sprawia, że łatwo jest nim dotrzeć w trudnodostępne miejsca.

Już teraz możesz kupić zestaw Bona Spray Mop z dodatkowym płynem do czyszczenia płytek i paneli gratis na 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH