Fot. PiP Studio.

Zobacz galerię [21 zdjęć]

Fot. PiP Studio.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
21 sty 2014 14:12

Sypialnia, którą pokochasz

Sypialnia prosto ze świata baśni, kolorowa, urocza, kobieca. To nic, że zima! W sklepach zaczynają się już pojawiać wiosenne kolekcje do wnętrz!

Holenderska marka PiP Studio, znana z oszałamiających, kwiatowych wzorów, wypuściła właśnie nową kolekcję pościeli prosto z baśni. Zobaczcie sami!

PiP, a właściwie Catharina, to projektantka i właścicielka niezwykłej holenderskiej marki tkanin i dodatków do wnętrz PiP Studio. Jej kolorowe, pełne życia projekty od kilku lat zdobywają serca fanów nie tylko w Holandii, ale na całym świecie.

Obecnie pod marką PiP Studio można kupić kolekcje tekstyliów do sypialni i łazienki, poduszek, porcelany i zastawy stołowej, dodatków odzieżowych, a nawet przyborów do szkoły. A wszystko w niepowtarzalnym, doskonale rozpoznawalnym stylu, który uzyskał już chyba miano kultowego. D

Dziś przedstawiamy nową kolekcję pościeli na wiosnę 2014. Urocze projekty PiP można kupić w Polsce. Znaleźć je można chociażby w ofercie takich sklepów, jak Malowane Bielą, Z Potrzeby Piękna, Cottonlovers.

Fot. PiP Studio.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Karina, 2014-01-23 21:05:17

    piękna pani
  • michal, 2014-01-23 19:45:39

    sypialnia jak sypialnia, modelka jest do rzeczy:)

POLECAMY W SERWISACH