• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 sty 2014 13:59

Dobrzemieszkaj.pl w nowej odsłonie – słowo od redakcji

Zapraszamy do nowej odsłony internetowego serwisu wnętrzarskiego, skierowanego do wszystkich, którzy poszukują inspiracji i pomysłów, jak urządzić swój dom lub mieszkanie.

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe oblicze Dobrzemieszkaj.pl – istniejącego od roku 2007 portalu poświęconego urządzaniu i wyposażaniu wnętrz. To serwis dla tych, którzy się urządzają, remontują, ale także dla tych, którzy po prostu kochają piękne wnętrza.

Jego największym bogactwem jest wyjątkowa galeria wnętrz polskich i zagranicznych pracowni projektowych, prezentowanych w różnych stylach i z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań projektowych. Sesje zdjęciowe prezentowane w serwisie to w dużej części efekt współpracy z najlepszymi polskimi projektantami wnętrz, której efekty można podziwiać nie tylko w Dobrzemieszkaj.pl, ale także w drukowanym magazynie wnętrzarskim Dobrze Mieszkaj.

Nowa odsłona serwisu Dobrzemieszkaj.pl to bogactwo inspirujących zdjęć prezentujących całe wnętrza lub pojedyncze pomieszczenia. To także artykuły poradnikowe, informacje o trendach i nowościach, przewodniki zakupowe, wieści ze świata polskiego i światowego designu.

Portal Dobrzemieszkaj.pl w nowoczesnej, interaktywnej odsłonie prezentuje wnętrza i artykuły w działach tematycznych: Całe wnętrze, Pokój dzienny, Kuchnia i jadalnia, Łazienka, Sypialnia, Pokój dziecka, Domowe biuro oraz Otoczenie domu. Artykuły i projekty wnętrz są codziennie aktualizowane przez sześcioosobową redakcję serwisu, która dokłada wszelkich starań, aby Dobrzemieszkaj.pl stało się codziennym źródłem inspiracji dla wszystkich, zainteresowanych tematyką wyposażenia wnętrz.

Mamy wielką nadzieję, że Dobrzemieszkaj.pl na stałe zagości w Państwa domach, a dzięki naszym propozycjom i wskazówkom pomoże je zmieniać na lepsze. Zaś z okazji startu serwisu w nowej odsłonie zapraszamy do bliższego poznania jego redakcji. Zobaczcie, kto stoi za projektem Dobrzemieszkaj.pl!

 • Justyna Łotowska, redaktor naczelna

   

  Choć z wykształcenia jestem socjologiem i historykiem, od prawie dziewięciu lat jako dziennikarz zajmuję się szeroko rozumianym wyposażeniem wnętrz. Lubię wnętrza nowoczesne i pełne kolorów, a w swojej pracy najbardziej cenię utalentowanych ludzi z pasją i poczuciem humoru. Cieszę się, że w mojej redakcji udało mi się właśnie taki zespół zebrać. Prywatnie kocham książki, zwłaszcza literaturę fantastyczną – z wiedzy o hobbitach, elfach i krasnoludach mogłabym pewnie pisać doktorat. Oprócz kierowania projektem Dobrze Mieszkaj i Dobrzemieszkaj.pl realizuję się, pisząc bloga o wnętrzach, a przede wszystkim – zajmując się małym, czteroletnim hobbiciątkiem, które codziennie czeka na mnie w moim prywatnym Shire.

 • Ewa Kozioł, sekretarz redakcji

  Czasem piszę, czasem redaguję, a czasem robię jedno i drugie jednocześnie. Od wielu lat nieprzerwanie jestem związana ze słowem pisanym. I od lat nieprzerwanie fascynuje mnie dobra architektura, ciekawe wzornictwo i piękne wnętrza. Nigdy nie mam dość. W serwisie Dobrzemieszkaj.pl zajmuję się tematyką kuchni i jadalni. Jako redakcyjna stylistka dbam również o to, aby oglądane przez Państwa wnętrza pięknie się prezentowały w czasie wykonywanych przez nas sesji zdjęciowych. Przygotowuję i organizuję plan zdjęciowy, dbam o każdy jego element – nawet tak, zdawałoby się niepozorny, jak filiżanka z kawą czy kwiatek w wazonie potrafi sprawić, że wnętrze stanie się piękniejsze.

 • Justyna Majkowska, dziennikarz, architekt wnętrz

  Praktyka w zawodzie architekta wnętrz pomaga mi w rzeczowym spojrzeniu na tematykę, której poświęcę się na naszym portalu. To działy dotyczące łazienek i wszystkiego, co związane jest z otoczeniem domu. Staram się pokazać najciekawsze realizacje, nowinki techniczne i designerskie oraz zamieszczać porady, które pomogą Wam w urządzaniu własnej przestrzeni mieszkalnej. Bo otoczenie, w którym żyjemy, jest odzwierciedleniem umysłu, samopoczucia, stylu życia. Dlatego w moim domu jest miejsce na pianino, sztalugę, książki i od niedawna gromadzony sprzęt wędkarski. W portfelu mam zawsze kartę klubu fitness, a piękną pogodę wykorzystuję na długie spacery z czworonogami. Bo natura, to miejsce, w którym czuję się najlepiej.

 • Urszula Grynczel-Aronowicz, dziennikarz

  W redakcji serwisu Dobrzemieszkaj.pl zajmuję się działami Pokój Dziecięcy oraz Domowe Biuro. Może to dwa odległe światy, ale pod jednym dachem nawet takie przeciwieństwa się uzupełniają. Jak każda zodiakalna Panna bardzo lubię ład i porządek. Jakie powinno więc być biuro w domu? Cóż, musi sprzyjać atmosferze pracy, ale jednocześnie powinno mieć niepowtarzalny charakter. Jako świeżo upieczona mama ślicznej Mai, interesuję się wszystkim, co wiąże się z bobasami. Wyszukuję nowości i wskazuję inspiracje, które zaciekawią rodziców i nie tylko.

 • Elżbieta Ławreniuk, dziennikarz, architekt wnętrz

  W serwisie Dobrzemieszkaj.pl zajmuję się tematyką sypialni. Chciałabym, aby informacje tu zawarte były pomocne w aranżacji i urządzaniu ich wnętrz, które – często niedocenione – odpowiadają przecież za nasz odpoczynek i dobre samopoczucie. Staram się przedstawiać ciekawe projekty, praktyczne rozwiązania, najmodniejsze trendy. Prywatnie: ukończyłam studia magisterskie na kierunku architektura wnętrz na Politechnice Białostockiej. Szeroko pojęta architektura wnętrz jest moja wielką pasją i stała się sposobem na życie. Jestem miłośniczką rzeczy dobrze zaprojektowanych, prostych i funkcjonalnych.

 • Rafał Konopka, administrator

   

  Z portalem Dobrzemieszkaj.pl jestem związany od 2007 roku. Cenię sobie nowoczesne, otwarte i przestrzenne wnętrza, oddające charakter i zainteresowania właściciela. Funkcjonalność, dbałość o detal oraz ciekawe rozwiązania to dla mnie istotne cechy w aranżacji wnętrz. Poza godzinami pracy realizuję się jako gitarzysta, twórca i lider projektu Ocean of Noise. W 2013 roku wydałem swój debiutancki album. Jestem stałym bywalcem festiwali, koncertów, ciągle poszukującym nowych inspirujących dźwięków i rozwiązań. Systematycznie kolekcjonuję płyty winylowe i cd. Gdy nie gram, lubię odkrywać nowe smaki w kuchni, urozmaicać jadłospis coraz to nowymi potrawami. Uwielbiam też koty.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
 • gapa, 2014-01-20 20:07:49

  też się przyłączam, duże zdjęcia to jest to! i dużo dużych zdjęć, jest co pooglądać
 • aga, 2014-01-20 15:48:33

  Gratuluję! Fajne to nowe dobrze mieszkaj.

POLECAMY W SERWISACH