• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
23 marz 2016 10:51

Odkurzacz stworzony specjalnie do sierści zwierząt

Czworonożni przyjaciele coraz częściej zamieszkują w naszych domach, ale razem z nimi pojawiają się też mniej proszeni goście: sierść i piach.

Nasze marzenia o psie czy kocie często sprowadzamy do wątpliwości: nie, bo ta sierść; nie bo ten piach; nie bo włosy na dywanie czy sofie. Marka Zelmer przedstawia rozwiązanie: nowy odkurzacz Flooris Pogromca sierści.

Podwójna ochrona antyzapachowa w postaci zastosowania węgla aktywnego w worku na zabrudzenia Safbag oraz filtrze HEPA H13 Anti-Odour pozwala zatrzymać do 99,95% zanieczyszczeń, a powietrze kierowane z powrotem do mieszkania pozbawione jest nieprzyjemnych zapachów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapach sierści pochłoniętej przez odkurzacz Flooris nie przedostaje się na zewnątrz, a Ty w swoim domu możesz cieszyć się zawsze świeżym powietrzem. 

Sierść zwierząt, szczególnie długa, ma właściwości elektryzujące, przez co przywiera do powierzchni, takich jak dywany czy sofy. Odpowiedzią na ten problem są specjalne szczotki:
– PET CARPET: przeznaczona do dywanów, swoją skuteczność kryje w zastosowaniu dwóch szerokich welurowych pasków zbierających sierść;
– PET TURBO: miniturboszczotka idealna do mebli tapicerowanych, która dzięki rotującemu wałkowi z włosiem pochłonie sierść głęboko osadzoną w materiale.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Madona, 2018-02-15 11:55:19

    jak dla mnie odkurzaczem świetnym do sierści jest irobot 896. jego zaletą największą jest to że oprócz tego że jest dokładny to odkurza bez mego udziału. mam codziennie wysprzątane i pozamiatane w domu. to duża wygoda. powiedziałabym że to luksus, który powinien sobie sprawić każdy z nas kto ma zwierzaki

POLECAMY W SERWISACH