Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. PiP Studio.

Fot. PiP Studio.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 21 sty 2014 14:12 (aktualizacja: 22 sty 2014 08:11)

Sypialnia, którą pokochasz

Sypialnia prosto ze świata baśni, kolorowa, urocza, kobieca. To nic, że zima! W sklepach zaczynają się już pojawiać wiosenne kolekcje do wnętrz!

Holenderska marka PiP Studio, znana z oszałamiających, kwiatowych wzorów, wypuściła właśnie nową kolekcję pościeli prosto z baśni. Zobaczcie sami!

PiP, a właściwie Catharina, to projektantka i właścicielka niezwykłej holenderskiej marki tkanin i dodatków do wnętrz PiP Studio. Jej kolorowe, pełne życia projekty od kilku lat zdobywają serca fanów nie tylko w Holandii, ale na całym świecie.

Obecnie pod marką PiP Studio można kupić kolekcje tekstyliów do sypialni i łazienki, poduszek, porcelany i zastawy stołowej, dodatków odzieżowych, a nawet przyborów do szkoły. A wszystko w niepowtarzalnym, doskonale rozpoznawalnym stylu, który uzyskał już chyba miano kultowego. D

Dziś przedstawiamy nową kolekcję pościeli na wiosnę 2014. Urocze projekty PiP można kupić w Polsce. Znaleźć je można chociażby w ofercie takich sklepów, jak Malowane Bielą, Z Potrzeby Piękna, Cottonlovers.

Fot. PiP Studio.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA