salon HT CUCINE - Living. Fot. Home Image

Zobacz galerię [7 zdjęć]

salon HT CUCINE - Living. Fot. Home Image
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Home Image
30 paź 2015 12:46

Home Image - partner Studia Dobrych Rozwiązań

Firma Home Image należy do ogólnopolskiej sieci niezależnych studiów kuchennych Max Kuchnie. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować szereg korzyści m.in. specjalne promocje dostępne tylko w studiach, przedłużone gwarancje czy system ratalny

Zajmujemy się kreowaniem przestrzeni dla klientów wymagających, którzy cenią sobie jakość i wygodę.

MEBLE kuchenne, pokojowe i łazienkowe marek włoskich, niemieckich i polskich, to niektóre z naszych propozycji pozwalających na aranżację wnętrz z klasą.
W naszych realizacjach często stosujemy nieszablonowe rozwiązania odkrywające przed klientami zupełnie nowy wymiar estetyczny i funkcjonalny. Cenimy dobry design i wykonanie, dlatego współpracujemy z producentami stawiającymi na jakość materiałów oraz rzetelną produkcję.
Jednym z naszych partnerów jest włoska firma HT CUCINE istniejąca na rynku od ponad 50 lat, która zaskakuje ciekawymi systemami meblowymi i paletą materiałów.

Kuchnia z klimatem, wygodny salon, funkcjonalna łazienka – wszystkie nasze projekty tworzymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i z wielką pasją.

Promujemy nowatorskie rozwiązania systemowe wspierające codzienne korzystanie z kuchni czy łazienki, których atutem jest łatwość obsługi i trwałość. Śledzimy wszelkie nowinki techniczne i wdrażamy do projektów sprawiając, że wnętrza stają się wygodne. Interesują nas tylko dobre, przemyślane rozwiązania poparte doświadczeniem i wiedzą technologiczną. Naszym partnerem przy realizacjach jest m.in. niemiecka firma HÄFELE specjalizująca się w systemach poprawiających funkcjonalność i łatwość korzystania z zabudowy meblowej.

Każde wnętrze wymaga dopełnienia odpowiednio dobranym wyposażeniem i sprzętem.
Dobór urządzeń AGD i AUDIO często wydaje się być bardzo trudny z uwagi na szeroki wybór producentów i modeli dlatego rozmowa z klientem na temat jego potrzeb i oczekiwań pozwala nam zaoferować najlepiej dopasowany sprzęt pod względem parametrów, wzornictwa i funkcji.

W naszej ofercie znaleźć można urządzenia wiodących marek jak np. BOSCH czy FRANKE od lat cenione przez klientów za jakość i przemyślane rozwiązania.

Aby przybliżyć tematykę dobrych wnętrz w naszym STUDIO stworzyliśmy ekspozycję, która inspiruje do tworzenia projektów i realizacji ciekawych pomysłów. Pokazujemy możliwości techniczne, wspieramy fachową wiedzą i doradzamy jak stworzyć wnętrze na miarę własnych oczekiwań.

Home Image Sp. z o. o.
ul. Płochocińska 35
03-044 Warszawa
tel. 22 743 59 98
email: biuro@homeimage.pl
www.homeimage.pl

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Olga, 2017-06-15 16:30:38

  Nastąpiła, jak szemrze kanał królewski, nieoczekiwana zmiana miejsc wspólników. Ciekawe? czyżby inne preferencje? odmienne gusta? A może spore apetyty?
  Co też mogło się zdarzyć? czy to, piach dostał się w tryby białego pchającego okręcika?
 • pablo, 2016-05-07 12:05:14

  zaufanie i pewność? dobrze napisane lecz w odwrotnej konfiguracji.
  Najlepsza sieć? sieć na kogo?
 • nn, 2015-12-26 21:45:53

  Pewność i zaufanie to domena Pawła.Oczywiście, najlepsza sieć MaxKuchnie.

CZYTAJ WIĘCEJ