Okap Smart. Fot. Seenergy.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Okap Smart. Fot. Seenergy.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
30 kwi 2015 11:02

Seenergy - partner Studia Dobrych Rozwiązań

Seenergy to firma oferująca innowacyjne okapy kuchenne oparte na nowoczesnych rozwiązaniach. Urządzenia łączą w sobie estetykę i funkcjonalność na najwyższych poziomie.

Firma, od momentu założenia stała się jedną z największych oraz niezależnych firm we Włoszech w dziedzinie designu elektronicznego i dostarczania technologii do produkcji sprzętu AGD.

W styczniu 2015 roku, dzięki relacjom handlowym zapoczątkowanym w Polsce, Seenergy otworzyło biuro sprzedaży oraz magazyn w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 200.

Technologia, projekt, innowacyjność, dbałość o szczegóły sprawiają, że asortyment okapów kuchennych Seenergy jest w stanie zaspokoić potrzeby i gusta każdego.

W ofercie Seenergy znajdują się innowacyjne okapy, oparte o najnowocześniejsze technologicznie rozwiązania - montowane na ścianie, pod sufitem, podszafkowe, wyspowe. Wybrane modele oprócz usuwania nieprzyjemnych zapachów i pochłaniania oparów i tłuszczy, pełnią dodatkowe funkcje. Okapy Deotech mają zintegrowany odświeżacz powietrza, natomiast Bioskytech również filtrują powietrze. IO, Pearl i Star STAR łączą w sobie natomiast nie tylko funkcje praktycznych i wydajnych okapów kuchennych, ale ze względu na swój niespotykany wygląd stanowią ekskluzywną, nowoczesną dekorację kuchni.

SEENERGY Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

02-486 Warszawa

Tel. 22 310 98 00/01

Fax 22 310 98 02

e-mail: biuro@seenergy.pl

www.seenergy.pl

 

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Ewaj, 2017-12-29 10:15:02

    Okap pod kolor mebli, ciekawe rozwiązanie i takie Zaskoczeniem był różowy okap, żółty również ale pozytywnie.
  • słoneczny, 2017-11-14 11:23:22

    Jakie słoneczne cudeńko! Minimalizm w meblach i sprzętach,kurz nie ma gdzie osiadać,to i sprzątanie sprawnie pójdzie! Moje serce zachwycił okap! No to się nazywa nowoczesne rozwiązanie! Tylko słoneczników brakuje do pełni szczęścia!

CZYTAJ WIĘCEJ