• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
11 lip 2016 16:26

Ceramika Paradyż promuje najlepsze praktyki w projektowaniu wnętrz

„Dobre rozwiązania” definiujące idealne projekty wnętrz to przede wszystkim ciekawe wzornictwo, estetyka i funkcjonalność. Ceramika Paradyż aktywnie wspiera Studio Dobrych Rozwiązań, ponieważ wydarzenie to jest przykładem promowania najlepszych praktyk w tym zakresie - mówi Magdalena Solecka, Kierownik Działu Promocji i Reklamy w Ceramice Paradyż.

„Dobre rozwiązania” definiujące idealne projekty wnętrz to przede wszystkim ciekawe wzornictwo, estetyka i funkcjonalność. Ceramika Paradyż aktywnie wspiera Studio Dobrych Rozwiązań, ponieważ wydarzenie to jest przykładem promowania najlepszych praktyk w tym zakresie. Spotykają się tu różne perspektywy rozumienia i wykorzystania najnowszych trendów w odniesieniu do produktów i technologii. Obecna edycja umożliwia projektantom i architektom nie tylko zdobycie nowej wiedzy, ale co chyba najbardziej wartościowe - konsultacje z ekspertami z branży.

Przedstawiciele Ceramiki Paradyż w Lublinie podzieli się swoją wiedzą na temat aktualnych, światowych trendów w aranżacji wnętrz oraz opowiedzieli o procesie tworzenia nowych kolekcji w oparciu o marketingową komunikację skoncentrowaną wokół człowieka i jego potrzeb. Studio Dobrych Rozwiązań było także okazją do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą płytek gresowych, w nowatorskim formacie 75x75cm.

- Magdalena Solecka – Kierownik Działu Promocji i Reklamy w Ceramice Paradyż

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ