Nowa seria Darling New. Fot. Duravit.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Nowa seria Darling New. Fot. Duravit.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 maj 2016 13:17

Duravit - partner Studia Dobrych Rozwiązań

Duravit to wiodący producent wyposażenia łazienek.

Filozofią firmy jest “courage to try something new”. Poprzez współpracę ze światowej klasy projektantami wprowadza design i nowe technologie. Przywiązuje dużą wagę do promocji ekonomicznego zużycia surowców naturalnych oraz redukcji emisji i odpadów. Strategicznym celem jest zrównoważony rozwój oraz wieloletnie przywiązanie pracowników do firmy. Firma założona w Hornbergu w Niemczech blisko 200 lat temu, bo w 1817 roku, do dziś ma tu swoją siedzibę. Jest ceniona za wprowadzenie designu do łazienki i wyjątkową jakość.

Dziś jest reprezentowana w ponad 100 krajach. Produkcja ma miejsce Niemczech, Francji, Tunezji, Turcji, Indiach, Egipcie i Chinach. Zatrudnia 5800 pracowników na całym świecie.

Jest producentem ceramiki sanitarnej, również dla niepełnosprawnych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików, produktów do prywatnej strefy wellness: sauny INIPI, kabina parowa St. Trop, mini baseny do wnętrz i na zewnątrz, wanien z hydromasażem, desek myjących , akcesoriów oraz spektakularnej kabiny Open Space.

Produkty Duravit znakomicie znajdują zastosowanie w łazienkach prywatnych jak i publicznych i półpublicznych, gdzie trwałość i higiena są szczególnie ważne z uwagi na zwielokrotnioną frekwencję i korzystanie w różny sposób przez różnych użytkowników.

Duravit Polska Sp. z o.o.
ul. Okulickiego 5F
05-500 Piaseczno
tel. (22) 716 00 15, 22 716 00 16
fax. (22) 716 00 17
www.duravit.pl
e-mail: info@pl.duravit.com

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ