• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 paź 2016 08:59

Jak kreować markę architekta wnętrz w social media?

Warsztaty Studia Dobrych to porcja solidnej wiedzy dla architektów wnętrz. 16 listopada zapraszamy na edycję naszego szkolenia w Bydgoszczy - będzie można się dowiedzieć m.in. jak stworzyć i kreować markę architekta wnętrz w social media. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Michał Dmitrowicz pracuje w mediach społecznościowych od 3 lat. Zajmuje się obsługą klientów z branży technologicznej, FMCG, logistycznej, deweloperskiej, motoryzacyjnej, turystycznej.
Prowadzi kampanie zarówno w skali lokalnej (komunikacja, obsługa profili), jak i globalnie skierowane do krajów z Europy, Azji i Afryki (kampanie Facebook Ads). Jest wielkim entuzjastą marketingu, nowych technologii i strategii reklamowych.

Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w budowaniu komunikacji oraz świadomości marek w mediach społecznościowych. Aktualnie pracuje jako Head of Social Media Team w Ströer Digital Media gdzie zajmuje się planowaniem działań dla nowych i obecnych klientów oraz zarządza zespołem socialowym. W wolnych chwilach ogląda klasykę kina i robi analogowe zdjęcia w stylu Street Art.

16 listopada w Bydgoszczy (Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze, ul. Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz (Sala Wiosna)) Michał Dmitrowicz opowie o tym, jak kreować markę architekta wnętrz w social media. Wykładu pt. "„Jak stworzyć wizję marki oraz zbudować strategie komunikacji w Social Media” będzie można wysłuchać o godz. 15.30.

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja online >>>TUTAJ<<<

>>>ZOBACZ CAŁĄ AGENDĘ SPOTKANIA<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ