• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
06 kwi 2017 11:05

Jak zostać home stagerem? Dowiesz się na naszym spotkaniu dla projektantów w Łodzi

Już 11 kwietnia zapraszamy na nasze spotkanie dla projektantów wnętrz w Łodzi. Nasi eksperci opowiedzą m.in. jak poszerzyć ofertę projektowania wnętrz o usługi home stagingu! Zapraszamy!

Zajmujecie się fachowo projektowaniem wnętrz? Musicie przyjść na Studio Dobrych Rozwiązań! Dzięki naszym prezentacjom i warsztatom nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami, ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami i ekspertami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

W czasie naszego spotkania w Łodzi (11 kwietnia, od godz. 9.30, mHOTEL, ul. Świętej Teresy 111, rondo przy ul. Szczecińskiej) o tajnikach home stagingu opowiedzą dwie ekspertki Freedom Nieruchomości Łódź Centrum:

Aleksandra Biskupiak, Home Stager, Freedom Nieruchomości Łódź Centrum
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Wycena Nieruchomości. Obecnie w trakcie odbywania praktyk przygotowujących do zdobycia uprawnień rzeczoznawcy majątkowego. Z nieruchomościami związana od kilku lat, głównie przy sprzedaży lokali mieszkalnych oraz wynajmie lokali biurowych i usługowych. Współpraca z freedom nieruchomości pozwala jej na rozwijanie pasji, którą jest architektura wnętrz i na wprowadzenie kreatywnego elementu do codziennej pracy. Uważa, że home staging jak nic innego, pomaga ludziom dostrzec potencjał w nieruchomości i pozwala na ukazanie jej mocnych stron. Wierzy, że odpowiednie przygotowanie mieszkania pobudza wyobraźnię i sprawia, że ludzie potrafią odnaleźć swoje miejsce w prezentowanych wnętrzach.

Joanna Biskupiak, Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości, Freedom Nieruchomości Łódź Centrum
Absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Łódzkiej oraz Wydziału Zarządzania w SWSPiZ w Łodzi. Od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej pracy, pozwala jej na ukazanie klientowi potencjału drzemiącego w nieruchomości. Lubi wyzwania i wierzy, że każda nieruchomość ma szansę znaleźć nabywcę, dla którego będzie ona jego miejscem na ziemi.

>>>WIĘCEJ O STUDIO DOBRYCH ROZWIĄZAŃ<<<

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ. WSTĘP WOLNY<<<

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ