• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
12 lip 2016 14:17

Mamy rozwiązania do unikalnych projektów

Wraz z początkiem lata marka Ceramstic i Morgan & Möller miała przyjemność być Partnerem Głównym konferencji dla projektantów i architektów - Studio Dobrych Rozwiązań w Warszawie. O wrażeniach z tego spotkania mówi Alicja Pater, Marketing & PR Manager w firmie Vinderen.

Inspirujące wystąpienia ekspertów, sympatyczna atmosfera spotkania i wciągająca dyskusja z uczestnikami o nowościach kolekcji Ceramstic Fresh, przy naszym stoisku, dostarczyły nam wiele satysfakcji i słów uznania. Designerzy tworzący unikalne projekty, dopasowane do oczekiwań swoich Klientów, odnajdują w naszych produktach awangardowe wzory, piękną kolorystykę i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom ponad setki uczestników, przedstawiliśmy nasze wzornictwo i niezaprzeczalne walory użytkowe naszych produktów. Marka Ceramstic jako niekwestionowany lider w dziedzinie gresów szkliwionych oraz glazury wielkoformatowej dba również o to, aby do rąk Klientów trafiały produkty nie tylko piękne i użyteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Posiadamy Certyfikat Zgodności CE oraz atesty higieniczne. 

To była dla nas pierwsza taka okazja do spotkania, ale na pewno nie ostatnia. Do zobaczenia w Katowicach i na www.ceramstic.com.

- Alicja Pater, Marketing & PR Manager w firmie Vinderen

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ