• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
12 lip 2016 11:24

Marta Kolasińska, Elements: Razem tworzymy trendy

Takie spotkanie jak ostatnie Studio Dobrych Rozwiązań pokazuje i utwierdza w przekonaniu, że razem - ludzie z branży oraz projektanci - tworzymy trendy, że jesteśmy swoją wzajemną inspiracją - uważa Marta Kolasińska, Szef Salonu Elements Janki i Doradca Architekta.

Cyklicznie w wielu miastach otwieramy drzwi dla Państwa w dziedzinie architektury, designu, materiałoznawstwa i udoskonalenia swoich technik w programach do projektowania.

Tym razem przedstawiciele salonu Elements Janki podjęli się wyzwania, aby stworzyć komfortowy klimat pełen emocji, tajemniczych zagadnień w oparciu o sztukę designu.

Elements to Salon, w którym Architekci, Projektanci jak również Wykonawcy odnajdą swoje miejsce. Dostosowaliśmy się do Państwa potrzeb, do potrzeb rynku, do stylistyki, która obecnie króluje we wnętrzu. Dlaczego? Najważniejszy jest dla nas Państwa komfort pracy z Doradcami Elements.

Wyciszenie, które jest potrzebne do zainspirowania się przy tworzeniu pięknych wnętrz indywidualnych jak również komercyjnych, to nasz cel. A naszą ideologią jest udomawianie wnętrza – głównie łazienek, które od zawsze były traktowane jako odrębne pomieszczenie w naszych domach i mieszkaniach.

Podczas spotkania w Warszawie poruszaliśmy wiele tematów. Począwszy od tajemniczej odsłony Elements, poprzez rejs architektoniczny: puryzm - organic - soft puryzm, a kończąc na prezentacji najnowszej kolekcji firmy Vigour - White, która powstała dzięki podróży przez te czołowe trendy.

Vigour white, to marka i jakość sama w sobie. Powstała po wielomiesięcznych pracach projektowych naszych europejskich twórców. I jak sami Państwo widzieli jest przemyślana w każdym calu.

Seria Vigour white zainspiruje każdego na swój sposób. Przez geometryczną bryłę - na której szablonie powstała z inspiracji trendem purystycznym. Za sprawą czystych, precyzyjnych kształtów daje nam poczucie bezpieczeństwa. Ale na tym nie zakończyliśmy zamysłu nad serią White. Organic, to trend dziś wszechobecny. I my również ten trend wykorzystaliśmy zaokrąglając obrys geometrii ceramiki. W ten sposób wpisaliśmy się z naszą ceramiką w modę na softpuryzm – trend najmocniej rozwijający się we wnętrzach.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, aby inspiracje do projektowania były tylko sztuką wyboru - stworzyliśmy serię kompletną, bogatą w umywalki, miski bez kołnierzowe, bidety, pisuary, baterie, brodziki, wanny, dodatki łazienkowe.

To co nas najbardziej motywuje do pracy, to właśnie Państwo - każdy z osobna. Każdy z Państwa jest dla nas inspiracją, a takie spotkanie jak ostatnie Studio Dobrych rozwiązań, na którym liczba gości przewyższyła nasze oczekiwania, pokazuje i utwierdza w przekonaniu, że to razem tworzymy trendy, że jesteśmy swoją wzajemną inspiracją.

Interakcja to nagroda – wspominałam o tym podczas prezentacji. Nagroda dla nas to współpraca z Państwem.

Dziękuję w swoim imieniu i w imieniu kolegów z Elements za to, że mogłam poznać tak szerokie grono bogatych w doświadczenia, pełnych pozytywnych emocji osób z branży projektowania wnętrz, architektury i budownictwa.

W najbliższym czasie będziemy Państwa inspirować nowinkami, trendami i ideologią, którą śledzimy i wykorzystujemy w pracy na bieżąco.

- Marta Kolasińska, Szef Salonu Elements Janki i Doradca Architekta.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Wiktor, 2018-04-08 00:51:37

    Tekstu nic konkretnego nie wynika. Dokładnie nie wiadomo czym się zajmują

CZYTAJ WIĘCEJ