Modern Line, ława Slim

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Modern Line, ława Slim
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
23 lut 2017 21:26

Nowoczesny wymiar betonu architektonicznego: Modern Line partnerem Studia Dobrych Rozwiązań

Obecna na polskim rynku od dwóch lat polska marka Modern Line oferuje produkty, które idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje.

Kolekcja Modern Line to linia produktów z betonu architektonicznego ubranego w mocny i oszczędny design w skandynawskim stylu, które kreują nową wizję elegancji.vMinimalizm i porządek w formie idące w parze z łamaniem utartych schematów w podejściu do tworzenia produktów z betonu zaowocowały wyjątkowymi projektami mebli i nawierzchni. Modern Line zaskakuje, zmieniając to, co znane, w wyjątkowe.

Efektowny design stołów, stołków, ławek, donic i nawierzchni to wynik nowoczesnej receptury betonu. Pozwoliła ona na stworzenie produktów o wyjątkowo gładkiej fakturze, różnych kształtach, fakturach oraz grubościach. Produkty cienkościenne Modern Line - kolekcja mebli Gravity, płyta i ława Slim, meble Focus oraz niektóre donice Regular - posiadają zredukowaną do 2 cm grubość przy zachowaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych.

Kolekcja Modern Line dowodzi, że beton architektoniczny to materiał wyjątkowo uniwersalny. Jego surowe piękno doskonale wpisuje się w otoczenie naturalne, idealnie współgra również z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Portfolio marki pokazuje, jak dobrze beton architektoniczny prezentuje się z drewnem lub filcem, że umożliwia tworzenie różnorodnych faktur i szlifowanych powierzchni.

Modern Line to kolekcja produktów z betonu architektonicznego o spójnej minimalistycznej stylistyce. Powstają w technologii ręcznego odlewania i występują w kilku monochromatycznnych kolorach. To linia nowoczesnego stylu i awangarda myślenia o przyszłości. Porządek w formie, precyzja w wykonaniu i łamanie utartych schematów. Modern Line przekształca znane w wyjątkowe.

www.modernline.info.pl

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ