Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Arka. Dom prywatny Roberta Koniecznego. Fot. Olo Studio/KWK Promes.

Arka. Dom prywatny Roberta Koniecznego. Fot. Olo Studio/KWK Promes.
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 30 sie 2016 12:46

Robert Konieczny - zobacz projekty słynnego polskiego architekta

Już 20 września Robert Konieczny będzie gościem specjalnym organizowanego przez nas w Szczecinie spotkania dla projektantów i architektów pod znakiem Studio Dobrych Rozwiązań. Zobaczcie jego najbardziej rozpoznawalne projekty!

Robert Konieczny jak nikt inny reprezentuje polską architekturę na świecie! Tylko w 2016 roku zaprojektowane przez niego Muzeum Narodowe – Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie zdobyło pierwszą nagrodę uzyskując tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej Europy w konkursie European Prize for Urban Public Space. W tym samym roku trzy obiekty: Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie, Arka Koniecznego i Living-Garden House w Izbicy nalazły się w finale World Architecture Festival Awards 2016 w Berlinie, wśród najlepszych projektów na świecie. W ciągu kilku minionych lat jego projekty wielokrotnie zdobywały najbardziej prestiżowe nagrody na świecie. 

Robert Konieczny jest jednym z najczęściej publikowanych polskich architektów za granicą. Jego realizacje znalazły się w najważniejszych publikacjach, w tym dwukrotnie w „The Phaidon Atlas of Contemporary World Architecture”, serii książek wydawnictwa Tashen. W książce „European Architecture since 1890” światowej sławy krytyka - Hansa Ibelingsa, KWK Promes została wymieniona jako jedyna współczesna pracownia z Polski, która wniosła wkład w rozwój architektury europejskiej.

Robert Konieczny 20 września będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Szczecinie - spotkania dla architektów i projektantó, organizowanego przez Wydawnictwo Publikator, wydawcę m.in. portali Dobrzemieszkaj.pl i Archiconnect.pl oraz magazynów Dobrze Mieszkaj czy Świat Łazienek i Kuchni. W czasie warsztatów w szczecińskim Technoparku Pomerania opowie o wyjątkowym projekcie Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie. 

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Studio Dobrych Rozwiązań serdecznie zaprasza architektów i projektantów z województwa zachodniopomorskiego. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja w serwisie DobrzeMieszkaj.pl.

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ <<<

Kiedy: 20 września 2016 r. od godz. 9.30
Gdzie: Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ


ORGANIZATOR

Organizatorzy