• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 wrz 2017 12:53

Studio Dobrych Rozwiązań: poznajcie gości specjalnych

Wyjątkowi goście, inspirujące spotkanie w różnych miastach Polski, w czasie których odbędą się liczne wykłady i prezentacji - zapraszamy na kolejne spotkania dla projektantów i architektów w ramach Studia Dobrych Rozwiązań.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami, ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Studio Dobrych Rozwiązań ruszyło już w trasę po wakacyjnej przerwie. Odwiedziliśmy już Białystok (5 września) oraz Wrocław (20 września), a przed nami jeszcze Warszawa (10 października), Katowice (7 listopada), Poznań (14 listopada) oraz Rzeszów (28 listopada). Podczas spotkań eksperci Studia Dobrych Rozwiązań opowiedzą o nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz, produktach przydatnych do ich aranżacji oraz rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Ważną częścią każdego spotkania pod hasłem Studio Dobrych Rozwiązań będą także wystąpienia Gości Specjalnych. Zaprosimy przedstawicieli pracowni najciekawszych pracowni projektowych w Polsce, aby opowiedzieli, jak powstawały najciekawsze polskie projekty architektoniczne ostatnich lat. Naszymi gośćmi w 2017 roku naszymi Gośćmi Specjalnymi będą:

- Marta Sękulska-Wrońska, architekt, współwłaściciel pracowni WXCA. Kieruje 35-osobową pracownią specjalizującą się w projektowaniu obiektów o specjalnym przeznaczeniu tj. obiektów kultury, ośrodków opieki zdrowotnej, strzelnic, jak również obiektów biurowych i mieszkaniowych. Wraz z zespołem jest laureatką wielu konkursów i wyróżnień w kraju i za granicą

(zapraszamy na spotkanie 10 października w Warszawie - ZAREJESTRUJ SIĘ)

- Joanna i Wojciech Małeccy, od 1997 roku współtworzą pracownię MAŁECCY biuro projektowe. Pracują razem projektując polskie placówki dyplomatyczne (Nigeria, Szwecja, Dania, Ukraina), osiedla mieszkaniowe m.in. nagrodzoną w 2012 Enklawę Modernistyczna, biurowce – obecnie z konsorcjantem Horizone Studio po zwycięskim konkursie projekt Ratusza Marszałkowskiego w Krakowie, obiekty sportowe, hotelowe, edukacyjne m.in. nagrodzone w 2013 roku Centrum Sportowe Bażantowo, a także w zespole nową siedzibę Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach, wnętrza komercyjne, prywatne meble

(zapraszamy na spotkanie 7 listopada w Katowicach - ZAREJESTRUJ SIĘ)

- Hugon Kowalski, architekt, właściciel pracowni UGO Architecture. Jego projekty prezentowane były na wystawach: podczas Seul Design Fair w 2011 roku, w Mediolanie podczas MadEXPO, w Bolonii podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Ekologicznego w 2010 roku, w Cube Gallery w Manchester City podczas wystawy organizowanej przez Królewskie Stowarzyszenie Architektów Wielkiej Brytanii w 2009 roku. Laureat 27 nagród, w tym wielu międzynarodowych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ