Studio Dobrych Rozwiązań, które odbyło się w Białymstoku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem architektów i projektantów. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Studio Dobrych Rozwiązań, które odbyło się w Białymstoku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem architektów i projektantów. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 kwi 2010 11:24

Studio Dobrych Rozwiązań - spotkania dla architektów i projektantów

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Program spotkania powstał na skutek analizy potrzeb projektantów poszukujących fachowej wiedzy oraz praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, których zastosowanie umożliwiłoby podniesienie atrakcyjności realizowanych przez nich projektów. W tym roku roku planujemy dziesięć spotkań.

Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania w łazienkach i kuchniach, pokazywanymi na targach Living Kitchen w Kolonii oraz ISH we Frankfurcie, poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Oprócz informacji dotyczących najnowszych produktów czy technologii do łazienek i kuchni oraz strefy dziennej, architekci i projektanci będą mogli również dowiedzieć się, jakie mają narzędzia promocji w mediach społecznościowych.

Organizatorem spotkania jest „Świat Łazienek i Kuchni” - jedyny na polskim rynku prasy wnętrzarskiej magazyn w całości poświęcony urządzaniu, dekorowaniu oraz wyposażaniu kuchni i łazienek oraz branżowy magazyn „Łazienka” - pismo, które nieprzerwanie od 20 lat na swych łamach opisuje i analizuje najbardziej aktualne trendy i zjawiska rynkowe zachodzące w branży łazienkowej.  

Event wspierany jest również przez magazyn „Dobrze Mieszkaj” i portale dobrzemieszkaj.pl, mamkuchnie.pl, ryneklazienek.pllazienka.pl, meble.com.pl, archiconnect.pl.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ