• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
11 lip 2016 17:12

Trójmiasto bogate jest w wybitnie uzdolnionych architektów i projektantów

Jako Partner Strategiczny spotkania z architektami i projektantami z naszego regionu, chcieliśmy podkreślić naszą gotowość do podejmowania najambitniejszych wyzwań - podkreśla Monika Niewolska, Koordynator Projektów Inwestycyjnych w Elements Gdańsk.

To była już kolejna edycja Studia Dobrych Rozwiązań, w których wzięła udział marka ELEMENTS. Tym razem z radością spotkaliśmy się w Gdańsku z projektantami. To miejsce to bardzo dobry wybór - Trójmiasto bogate jest w wybitnie uzdolnionych architektów i projektantów. A właśnie dla nich i ich klientów stworzyliśmy markę wyjątkową, idealnie wpasowującą się w obecne trendy w świecie designu - kolekcję VIGOUR WHITE.

Jako Partner Strategiczny spotkania z architektami i projektantami z naszego regionu, chcieliśmy podkreślić naszą gotowość do podejmowania najambitniejszych wyzwań - będzie to możliwe dzięki wprowadzaniu wyjątkowych kolekcji jaką jest m.in. VIGOUR WHITE oraz profesjonalnej kadrze doradców w salonie ELEMENTS GDAŃSK.

Kolekcja WHITE - tak wspaniale naturalna, organiczna, z lekką nutą geometrii - doskonale wtapia się w nadmorski krajobraz Trójmiasta. Szkoda byłoby tego nie wykorzystać we wnętrzach zaprojektowanych przez naszych architektów. Taka właśnie jest idea ELEMENTS - połączenie 4 żywiołów: ziemi, wody, powietrza i energii. Dowodem naszego ogromnego zaangażowania i profesjonalizmu w tworzeniu nowej kolekcji VIGOUR WHITE są zdobyte nagrody: Plus X Award i Good Design. Tak szerokie spektrum produktów wchodzących w kolekcję pozwala swobodnie aranżować wnętrze i czuć się w nim wspaniale. Zachęcam wszystkich projektantów i architektów do skorzystania z tej możliwości.

Gdańskie Studio Dobrych Rozwiązań pozwoliło spotkać się dwóm bardzo ważnym partnerom - z jednej strony architektom i projektantom, z drugiej: producentom. Wiemy, jak istotna jest dla dobra naszych wspólnych klientów, profesjonalna i kompleksowa obsługa. Spotykając się w Gdańsku podczas Studia Dobrych Rozwiązań mogliśmy wymienić poglądy, spostrzeżenia, opowiedzieć sobie o oczekiwaniach. A dla zespołu ELEMENTS potrzeby naszych partnerów/klientów są niezwykle ważne.

Dlatego niezwykłą kolekcję VIGOUR WHITE - muśniętą wiatrem i wodą - dedykujemy Państwu! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie i pytania o naszą nową kolekcję i zapraszamy do odwiedzenia salonu Elements w Gdańsku przy ul. Przywidzkiej 4, salonu stworzonego z pasji i z zamiłowania do innowacji.

- Monika Niewolska, Koordynator Projektów Inwestycyjnych w Elements Gdańsk.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ