• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
11 lip 2016 14:39

Wojciech Bocheński, Impero: To był prawdziwy maraton szkoleniowy

Wojciech Bocheński, prezes firmy Impero, która była Partnerem Strategicznym lubelskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań, komentuje to wydarzenie.

Pierwszy raz mieliśmy przyjemność uczestniczyć w takim ciekawym projekcie jakim jest Studio Dobrych Rozwiązań. Było to dla nas duże spore wyzwanie, zwłaszcza że zbiegło się z otwarciem naszego nowego salonu Impero w Lublinie.

Dobór prelegentów był znakomity. Firmy takie jak Vileroy&Boch, Grohe, Rex czy Paradyż będące jednymi z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych w branży wyposażenia łazienek, były gwarantem wysokiego poziomu spotkania. Mając do dyspozycji niewiele czasu mam nadzieję że udało się naszym licznym prelegentom przekazać ogromną ilość bardzo ciekawych informacji.

Mogę śmiało powiedzieć, że był to prawdziwy maraton szkoleniowy. Jeśli miałbym ocenić SDR, to biorąc pod uwagę, że uczestniczyła w nim rekordowa ilość gości moja ocena jest entuzjastyczna.

Cieszę się, że lubelski debiut firmy Impero przyciągnął tylu znakomitych gości - architekci i projektanci są dla nas kluczowym partnerem i klientem. Od ponad 20 lat ściśle z nimi współpracujemy. Organizujemy dla nich regularnie spotkania, szkolenia i bardzo ciekawe wyjazdy.

Tak naprawdę to tylko dzięki nim możemy oferować tak dużo świetnych wzorniczo i najlepszych jakościowo produktów. Są osobami, które najlepiej utwierdzają klientów co do właściwych wyborów i racjonalnych rozwiązań.

Chcemy aby Lubelski salon Impero wyznaczał nowe standardy, jeśli chodzi o współpracę z architektami. Staraliśmy się stworzyć bardzo przyjazne i sympatyczne miejsce, gdzie osoby zajmujące się projektowaniem będą się czuły jak u siebie.

Pragniemy zaoferować architektom i projektantom najwyższy standard, dając do pomocy prawdziwych ekspertów łazienek oraz najlepsze towary i świetne ceny.

Chciałbym jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za wizytę i zaprosić na następne spotkanie już za rok.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ