Studio Dobrych Rozwiązań w Lublinie

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Studio Dobrych Rozwiązań w Lublinie
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 maj 2018 13:23

Za nami Studio Dobrych Rozwiązań w Lublinie

Zakończyło się kolejne spotkanie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. W Lublinie nie zabrakło ciekawych prezentacji i wykładów oraz inspirujących dyskusji i rozmów.

Studio Dobrych Rozwiązań od lat inspiruje architektów i projektantów wnętrz w większości polskich miast. 23 maja po raz kolejny odwiedziliśmy Lublin. Wspólnie z przedstawicielami znanych marek oraz specjalistami w dziedzinie projektowania, architektury, ale też fotografii i autopromocji, prezentowaliśmy obowiązujące trendy w dziedzinie wystroju wnętrz, dostępną na rodzimym rynku ofertę ich wyposażenia oraz dzielimy się wiedzą ekspercką.y

W trakcie spotkania swoje portfolio zainteresowanym przybliżyły marki CERRAD, CERSANIT oraz CERAMIKA PARADYŻ i PURMO, będące głównymi partnerami wydarzenia, a także takie firmy, jak MOCHNIK, JAWOR PARKIET, DURAVIT, ARCHICAD, SFA, JADAR HOME, CAD Decor PRO, MASSI oraz REJS. Przedstawiciele wszystkich marek wygłosili też prelekcje, które pozwoliły uczestnikom wzbogacić tak cenną w zawodzie architekta wiedzę na temat trendów, ale też materiałów czy technologii. W trakcie spotkania można było także wysłuchać wykładu fotografa wnętrz - Michała Greli, który zdradzi tajniki swojej pracy. Całość zwieńczył wykład gości specjalnych - Sylwii Wielgatek-Wykuż i Małgorzaty Ziółkowskiej, znanych z programu Drugie życie mebli, który można oglądać w HGTV.

Już wkrótce fotorelacja! 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ