• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sty 2018 21:02

Zapraszamy na spotkanie dla projektantów wnętrz w Bydgoszczy

Pierwsze w 2018 roku spotkanie dla projektantów i architektów z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań już 28 lutego w Bydgoszczy. Szukasz pomysłów i fachowej wiedzy? Musisz z nami być!

Interesują Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich projektowaniem? Działacie w województwie kujawsko-pomorskim? Koniecznie zarezerwujecie 28 lutego 2018 roku w swoim kalendarzu. Dzięki prezentacjom i wykładom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z producentami i dostawcami innowacyjnych i designerskich rozwiązań, ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami i ekspertami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej,

Uzupełnieniem prezentacji nowości i trendów będą profesjonalne wykłady ekspertów, którzy podpowiedzą, jak kreować markę architekta wnętrz w social media, jak skutecznie chronić swoje pomysły przed plagiatem oraz jak efektywnie współpracować z ,mediami. 

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

28 lutego 2018, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania: godz. 9:30.

PROGRAM I MIEJSCE 

wkrótce

REJESTRACJA

REJESTRACJA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 27 lutego 2018 na stronie www.sdr2018.pl

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ