Kolekja Optimal w formacie 75x75cm. Fot. Ceramika Paradyż

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Kolekja Optimal w formacie 75x75cm. Fot. Ceramika Paradyż
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 kwi 2016 13:41

Ceramika Paradyż - partner główny Studia Dobrych Rozwiązań

Ceramika Paradyż. Polska marka z 27-letnim doświadczeniem, eksportująca do 40 krajów na całym świecie, posiadająca w swojej zróżnicowanej ofercie prawie 4000 płytek i dekoracji, nad którymi pracuje ponad 1600 specjalistów, w 5 nowoczesnych zakładach produkcyjnych.

Słynące ze światowego wzornictwa i wysokiej jakości płytki ceramiczne marki Paradyż doskonale odnajdują się w zarówno we wnętrzach prywatnych, jaki i prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych, biurowych oraz użyteczności publicznej.

Ceramika Paradyż. Kreator trendów w wyposażeniu wnętrz oraz lider innowacji i rozwoju nowych technologii, oferujący nie tylko najszerszą w Polsce gamę produktów, od mozaik (2,3x2,3 cm)
po wielkoformatowe płytki (60x120 cm), ale i kolekcje klinkierowe np. w heksagonach oraz szkło z nadrukiem cyfrowym. Nad nowatorskim wzornictwem i rozwojem oferty z pasją i zaangażowaniem pracuje zespół menedżerów w Centrum Badawczo- Rozwojowym, technolodzy i architekci, a efekty prezentowane są na największych targach wyposażenia wnętrz i designu, takich jak CERSAIE w Bolonii.

Ceramika Paradyż. Wieloletni Mecenas Międzynarodowego Festiwalu Łódź Design oraz współorganizator akcji „Ratujemy Mozaiki”, którą prowadzi z Fundacją Architektury. Odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój stanowią integralną część polityki biznesowej Ceramiki Paradyż. Produkty firmy nie stanowią żadnej uciążliwości dla środowiska, a do ich wytwarzania używane są sprawdzone i bezpieczne surowce. Myślenie proekologiczne towarzyszy całemu procesowi produkcji – gotowe płytki ceramiczne dystrybuowane są w opakowaniach z materiałów wtórnych.

Ceramika Paradyż. Laureat wielu prestiżowych konkursów i rankingów. Otrzymała m.in. nagrodę Red Dot za kolekcję TRAKT, certyfikat „Mecenas Polskiej Architektury 2014”, Medal Europejski, tytuł „Lider Polskiej Gospodarki” i po raz dziesiąty „Wielką Perłą Ceramiki UE”.

Partner Główny III Forum Dobrego Designu i Studia Dobrych Rozwiązań!

www.paradyz.com

http://www.myway-paradyz.com

https://sklep.paradyz.com/

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ