• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
12 lip 2016 08:24

Ceramika Paradyż "wtajemniczyła" projektantów w Gdańsku

Przygotowując się do udziału w cyklu spotkań Studio Dobrych Rozwiązań, postanowiłyśmy że opowiemy o naszej pracy projektowej w zupełnie inny sposób - zdradzają Anna Zalas i Katarzyna Pardiak-Borowska z Działu Kreacji i Ekspozycji Ceramiki Paradyż.

W tym roku podjęliśmy decyzję aby wziąć udział w Studiu Dobrych Rozwiązań, które okazało się bardzo ciekawą i inspiracyjną inicjatywą.[Ceramika Paradyż jest Partnerem Głównym spotkań z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań - przyp. red.]

Wspólne spotkania komplementarnych prelegentów dzielących się wiedzą z zakresu tajników projektowania oraz nowinek produktowych, zgromadziło już setki architektów. Zwiększająca się liczba uczestników  po każdym spotkaniu jest dla nas niezwykle pozytywną niespodzianką, która motywuje nas do kolejnych działań.

Przygotowując się do udziału w cyklu spotkań, postanowiłyśmy że opowiemy o naszej pracy projektowej  w zupełnie inny sposób. Uchylając trochę rąbka tajemnicy, zabieramy  uczestników  w świat naszej pasji, którą od kilku lat  kreatywnie realizujemy w Ceramice Paradyż

„Sensowna podróż” to tytuł wykładu o  procesie tworzenia produktu, od momentu poszukiwania inspiracji po finalny koncept komunikacji marketingowej na przykładzie nowego setu kolekcji w formacie 75x75 cm.

Cieszy nas fakt, ze nieszablonowa forma prezentacji produktu pobudziła zmysły również w Gdańsku o czym świadczy ogromne zainteresowanie nowymi kolekcjami.

- Anna Zalas i Katarzyna Pardiak-Borowska - z Działu Kreacji i Ekspozycji Ceramiki Paradyż

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ