Fot. Cerrad

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Cerrad
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 lut 2018 22:14

Cerrad Partnerem Głównym Studia Dobrych Rozwiązań w 2018 roku

Cerrad to jeden z największych w Polsce producentów płytek gresowych i klinkierowych. Z radością witamy go w gronie partnerów głównych cyklu spotkań dla architektów wnętrz Studio Dobrych Rozwiązań!


Świat designu nieprzerwanie mknie do przodu, a za trendami w aranżacji wnętrz niekiedy trudno nadążyć. Dlatego skondensowana dawka wiedzy, garść praktycznych porad oraz spotkania z ciekawymi artystami cieszą się wśród architektów i projektantów niesłabnącym powodzeniem. Z tego założenia wychodzą organizatorzy cyklu spotkań Studio Dobrych Rozwiązań, których partnerem głównym tegorocznej edycji została firma Cerrad, producent płytek gresowych i klinkierowych.

Studio Dobrych Rozwiązań to inicjatywa, której celem jest dzielenie się wiedzą na temat najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz oraz wymiana doświadczeń wśród szerokiej grupy architektów oraz producentów materiałów wykończeniowych. W tegorocznej, piątej już edycji, zaplanowanych jest 16 spotkań, które odbywać się będą w wybranych miastach Polski od 28 lutego do 21 listopada. Tematem spotkań, z racji na organizatorów – magazyn wnętrzarski Świat Łazienek i Kuchni oraz branżowy Łazienka, będą przede wszystkim kwestie związane z aranżacją łazienki oraz kuchni. Prezentowane będą jednak także nowości produktowe oraz designerskie i praktyczne rozwiązania dedykowane szeroko rozumianej strefie dziennej.

- Status partnera głównego inicjatywy ‘Studio Dobrych Rozwiązań’ jest dla nas bardzo ważny zarówno z punktu widzenia wymiany doświadczeń, jak i bezpośredniego poznania potrzeb naszej grupy docelowej, jaką są architekci wnętrz. Będziemy mieli okazję zaprezentować nasze nowości produktowe, wśród których stawiamy na płyty wielkoformatowe w niespotykanym dotąd na rynku rozmiarze 160x320 cm, ale również na płytki inspirowane naturalnym drewnem oraz surowym betonem. Już cieszymy się na nadchodzące spotkania, które, jak pokazuje doświadczenie lat ubiegłych, pełne będą ciekawych prezentacji, ożywionych dyskusji w gronie branżowych specjalistów oraz spotkań z niezwykle interesującymi artystami – tak udział firmy Cerrad w tym projekcie tłumaczy jej ekspert Artur Sieczka.

Z pewnością ta ostania pozycja szczególnie przypadnie do gustu uczestnikom spotkań - poznanie osiągnięć oraz stylu pracy artystów znanych z autorskich programów telewizyjnych, jak i możliwość bezpośredniej rozmowy z nimi będą nie lada atrakcją. A organizatorzy zadbali o wyjątkowe osobowości – już na rozpoczęcie cyklu, w Bydgoszczy 28 lutego, spotkamy się z Jimim Ogdenem, charyzmatycznym artystą znanym z anteny HGTV.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ