• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
14 marz 2017 10:47

Home staging bez tajemnic. Zapraszamy na warsztaty

Jak poszerzyć ofertę projektanta wnętrz o usługi z zakresu home stagingu? Tego dowiecie się w czasie naszych warsztatów dla projektantów - zapraszamy 28 marca do Torunia! O home stagingu opowie Sabina Libera, pasjonatka home stagingu, dyrektor oddziału Freedom Nieruchomości.

Sabina Libera w branży nieruchomości i wyposażenia wnętrz jest od 2008 roku. Pasjonuje ją home staging, którego techniki z powodzeniem stosuje w zbywanych nieruchomościach. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach. We Freedom Nieruchomości Bydgoszcz odpowiada za zabezpieczenie finalizacji transakcji na rynku nieruchomości. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. W 2016 roku ukończyła Akademię Rynku Pierwotnego i obsługuje również inwestycje deweloperskie z Bydgoszczy. Prezes bydgoskiej delegatury Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

28 marca Sabina Libera weźmie udział w naszym spotkaniu dla projektantów wnętrz Studio Dobrych Rozwiązań, gdzie opowie, jak poszerzyć ofertę projektanta wnętrz o usługi z zakresu home stagingu.

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas toruńskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Gościem specjalnym toruńskiego spotkania będzie dr hab. Jan Sikora, autor projektu Stacji Kultura w Rumi nagrodzonej w 2016 roku jako najpiękniejsza biblioteka świata. dr hab. Jan Sikora to wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Architektura Przestrzeni Kulturowych. Autor wnętrz prywatnych i obiektów kultury m.in. Stacji Kultura w Rumi oraz Sopoteki, założyciel autorskich pracowni Sikora Wnętrza i Marek+Sikora Architektura. Laureat Nagrody Architektonicznej Polityki, Bryły Roku i międzynarodowej nagrody Library Interior Design Award.

Uzupełnieniem eksperckich wykładów o trendach we wnętrzach, home stagingu i promocji marki architekta w social media będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań firmę CAD Projekt K&A, Modern Line, Mochnik, Palette CAD, Pergo, Ruke oraz Archicad.

W programie ponadto konkursy z nagrodami i upominki od Partnerów.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Hotel Meeting, ul. Generała Józefa Bema 73-89, 87-100 Toruń

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

28 marca 2017., rejestracja czynna od godz. 9:30. Początek spotkania: godz. 10.

PROGRAM SPOTKANIA

9:30 Rejestracja
10:00 Powitanie gości
10:10 Trendy, design i wyprawa na Marsa - wykład gościa specjalnego dr hab. Jana Sikory
10:40 COLORIMO - szkło lakierowane do wnętrz
11:00 RUKE – nowa strona lustra
11:20 ARCHICAD. Nowoczesne technologie a codzienność projektanta
11:40 przerwa kawowa
12:00 Home staging bez tajemnic – wykład Sabiny Libery, dyrektor oddziału Freedom Nieruchomości Bydgoszcz
12:20 Nowy wymiar projektowania wnętrz z CAD Decor PRO
12:40 MODERN LINE: Nowoczesne rozwiązania z betonu architektonicznego
13:00 PERGO – podłogi na co dzień
13:20 przerwa kawowa
13:40 Palette Vr wizja przyszłości
14:00 Marka własna architekta wnętrz – jak zbudować strategię komunikacji w social media – wykład Michała Dmitrowicza, head of social media team w Ströer Digital Media
14:20 Lunch

REJESTRACJA
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie rejestracji do dnia 20 marca poprzez TEN formularz. Po rejestracji udział w spotkaniu jest bezpłatny.

PARTNERZY

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ