• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 marz 2018 16:35

Jak zostać influencerem od wnętrz? O tym już wkrótce na spotkaniach Studia Dobrych Rozwiązań

Od czego zacząć szukanie swojego miejsca w social media? Jak stać się influencerem od wnętrz? Na te pytania odpowie w trakcie eksperckich wystąpień SDR w Olsztynie i Warszawie Agata Makowska, wcześniej związana z Facebook NOW, a obecnie odpowiedzialna za platformę dla influencerów TagLife.

Agata Makowska z branżą reklamową związana jest od 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kilku różnych działach sprzedażowych i operacyjnych ARBO, Goldbach Audience oraz Ströer Digital Media. Jako członek zespołu Facebook NOW była odpowiedzialna za edukację rynku i prowadzenie pierwszych kampanii efektywnościowych na Facebooku w Polsce. Jako Head of Dedicated Sales prowadziła dział sprzedażowy, odpowiedzialny za maksymalne wykorzystanie potencjału reklamowego topowych serwisów z sieci w tym serwisu Wykop.pl. Na stanowisku Product Development Manager zajęła się modernizowaniem oferty produktowej i technologicznej Ströer Digital Media. Dziś jako Head of TagLife prowadzi dział wspierający realizację akcji marketingowych z udziałem micro-influencerów.

Agata Makowska będzie jednym z ekspertów w trakcie spotkań dla projektantów i architektów wnętrz z cyklu Studia Dobrych Rozwiązań, które odbędą się 14 marca w Olsztynie (Przystań Hotel&Spa) i 21 marca w Warszawa (Hotel Regent).

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale prosimy o rejestrację TUTAJ

Więcej informacji i agenda: www.sdr2018.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ