• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
24 marz 2016 14:18

Magdalena Kolanowska: Studio Dobrych Rozwiązań to najlepsza okazja by dotrzeć do architektów

W serii spotkań Studio Dobrych Rozwiązań bierzemy udział po raz pierwszy i już teraz możemy powiedzieć, że podjęliśmy dobrą decyzję przystępując do udziału jako Partner Strategiczny - mówi Magdalena Kolanowska, kierownik łódzkiego salonu ELEMENTS.

Studio Dobrych Rozwiązań to miejsce kojarzące osoby poszukujące dobrych rozwiązań – czyli architektów wnętrz z nami, czyli podmiotami oferującymi właśnie takie rozwiązania - mówi Magdalena Kolanowska.

Profesjonalna organizacja spotkania oraz wysoka frekwencja wśród projektantów i architektów wnętrz, także zaangażowanie ze strony słuchaczy to największe plusy tego wydarzenia - dodaje. - Salon ELEMENTS, jako centrum wielobranżowej kompetencji oraz synonim kompleksowych usług związanych z nową nowoczesną łazienką i energooszczędnym domem, jest najlepszym rozwiązaniem dla tego grona.

Studio Dobrych Rozwiązań to wyjątkowa okazja, by nawiązać bezpośrednie relacje i dotrzeć z ofertą do architektów i projektantów wnętrz. To właśnie oni urządzając łazienkę, współdecydują o wyborze produktów. Dlatego cieszy nas fakt, że mieliśmy możliwość przedstawienia naszej najnowszej propozycji Dobrego Rozwiązania, jakim jest nowa linia łazienkowa VIGOUR white. To idealny reprezentant najnowszego trendu w designie uznanego za styl wyposażenia łazienek XXI wieku – soft puryzmu - doskonałego połączenia tendencji geometrycznych i stylu organicznego, dwóch skrajnych żywiołów: geometrii i natury - mówi Magdalena Kolanowska. - WHITE został także zauważony i uhonorowany nagrodami Plus X Award i Good Design. Uczestnicy byli bardzo zainteresowani najnowszą ofertą dostępną w naszych salonach Elements, a my jesteśmy przekonani, że propozycja ta jest odpowiedzią na ich potrzeby i umożliwia podniesienie atrakcyjności realizowanych projektów.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ