• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 wrz 2017 23:26

Marta Sękulska-Wrońska gościem specjalnym spotkania dla projektantów w Warszawie

Architekt, współwłaścicielka pracowni WXCA będzie gościem specjalnym spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań, które odbędzie się 10 października w Warszawie.

Marta Sękulska-Wrońska to architekt, współwłaściciel pracowni WXCA. Kieruje 35-osobową pracownią specjalizującą się w projektowaniu obiektów o specjalnym przeznaczeniu tj. obiektów kultury, ośrodków opieki zdrowotnej, strzelnic, jak również obiektów biurowych i mieszkaniowych. Wraz z zespołem jest laureatką wielu konkursów i wyróżnień w kraju i za granicą.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Program spotkania powstał na skutek analizy potrzeb projektantów poszukujących fachowej wiedzy oraz praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, których zastosowanie umożliwiłoby podniesienie atrakcyjności realizowanych przez nich projektów.

Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania w łazienkach i kuchniach. Opowiadamy o trendach i nowościach, które zaobserwowaliśmy na branżowych targach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

>>ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ