Nowy projekt - Willa w Hamptons New York dla Imaestri. Fot. Łukasz Kos.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Nowy projekt - Willa w Hamptons New York dla Imaestri. Fot. Łukasz Kos.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
20 kwi 2017 15:28

O projektowaniu w Szanghaju i nie tylko: Łukasz Kos był gościem specjalnym warsztatów dla projektantów w Warszawie

Jest współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym międzynarodowej pracowni Four O Nine z Szanghaju. 26 kwietnia wziął udział jako Gość Specjalny w naszym spotkaniu dla projektantów Studio Dobrych Rozwiązań w Warszawie.

Łukasz Kos uzyskał w 2003 roku tytuł magistra sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2006 roku z wyróżnieniem obronił tytuł architekta na Uniwersytecie w Toronto. Tam również pracował jako wykładowca. Od 2007 roku pracował jako architekt w renomowanym biurze Frank Gehry Partners w Los Angeles. Doświadczenie zdobywał również w pracowni MacLennan Jaunkalns Miller Arch w Toronto. W 2011 roku został Starszym Architektem Cannon Design w Szanghaju. W 2012 roku założył w Szanghaju pracownię Four O Nine. W 2015 roku powstała pracownia Four O Nine w Warszawie.

Zdobywca licznych nagród m.in. 40 Under 40 Design Award (Hong Kong), Architecture & Design Trophy Awards (Hong Kong), AZ Awards (Toronto), Restaurant and Bar Design Awards (Londyn). Jego projekty można było także zobaczyć na wielu międzynarodowych wystawach.

>>>WIĘCEJ O STUDIO DOBRYCH ROZWIĄZAŃ<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ