Fot. materiały prasowe OVO Wrocław

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. materiały prasowe OVO Wrocław
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
28 kwi 2018 14:34

Studio Dobrych Rozwiązań 9 maja w wyjątkowym kompleksie OVO Wrocław

Najbliższe spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań odbędzie się w nowoczesnych wnętrzach hotelu Double Tree by Hilton, zlokalizowanego w futurystycznym OVO Wrocław.

DoubleTree by Hilton mieści się w pięciopiętrowym, wyróżniającym się niezwykłą formą architektoniczną kompleksie OVO Wrocław. Nowoczesny i elegancki obiekt, zaprojektowany przez Gottesman-Szmelcman Architecture, harmonijnie łączy zakrzywione linie elewacji ze stylowym minimalizmem wnętrz. 

Reprezentacyjny hotel dołączył w 2016 r. do grona trzech obiektów DoubleTree by Hilton działających w Polsce i 70 innych zlokalizowanych w różnych regionach Europy. Zbudowany według oryginalnego projektu budynek znajduje się w centrum Wrocławia, blisko Rynku, na ulicy Podwale. Nowoczesny i elegancki obiekt, zaprojektowany przez uznaną pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture, harmonijnie łączy zakrzywione linie elewacji ze stylowym minimalizmem wnętrz. Charakterystycznym elementem OVO Wrocław jest wewnętrzne, ogólnodostępne zielone patio. Jest tu OVO Bar & Restaurant, do którego można wejść m.in. przez taras, jak również butiki, kawiarnie itd.

OVO Wrocław zrealizowała spółka Wings Properties Sp. z o.o. - wspólne przedsięwzięcie architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg). Shuckie Ovadiah, CEO OVO Wrocław w specjalnym wykładzie dla uczestników Studia Dobrych Rozwiązań opowie o tym wyjątkowym obiekcie, jego architekturze i procesie powstawania. 

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ<<<

Źródło tekstu: Propertydesign.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ