Arena Lublin. Fot. Mateusz Wrześniewski.

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Arena Lublin. Fot. Mateusz Wrześniewski.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 maj 2015 15:51

Studio Dobrych Rozwiązań na majówce w Lublinie

Po raz trzeci zorganizowaliśmy spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz. Tym razem Studio Dobrych Rozwiązań przyjechało do Lublina. Partnerem Głównym tego wydarzenia była lubelska firma Salonika.

Lublin przywitał nas słońcem i majową, piękną pogodą. Aura nie przeszkodziła więc architektom i projektantom, którzy 12 maja licznie stawili się na spotkaniu zorganizowanym przez nas na terenie stadionu miejskiego Arena Lublin. Studio Dobrych Rozwiązań gościło tym razem w sumie ok. 70 architektów i projektantów wnętrz.

Zgromadzeni uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami z zakresu wyposażenia łazienek i kuchni. Wiedzy na ten temat dostarczyły prezentacje przedstawicielek redakcji magazynu „Łazienka” oraz pisma „Świat Łazienek i Kuchni”, a także wystąpienia przedstawicieli firm partnerujących tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań.

Partnerem Głównym lubelskiej edycji była firma Salonika.

Partnerami zostały firmy: CAD Projekt K&A, Duravit, Hansgrohe, Kaldewei, Peka oraz Seenergy.

Wyczerpujące informacje o produktach i rozwiązaniach można było także uzyskać na stoiskach partnerskich firm - eksperci chętnie odpowiadali na wszelkie pytania uczestników i demonstrowali swe produkty.

    WASZE KOMENTARZE (0)

    DODAJ KOMENTARZ

    CZYTAJ WIĘCEJ