Stadion Wrocław znajduje się w zachodniej części miasta. Łącznie zajmuje powierzchnię 11 hektarów. Fot. Stadion Wrocław.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Stadion Wrocław znajduje się w zachodniej części miasta. Łącznie zajmuje powierzchnię 11 hektarów. Fot. Stadion Wrocław.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 cze 2015 12:31

Studio Dobrych Rozwiązań na Stadionie Wrocław

Stadion Wrocław to miejsce emocjonujących spotkań na mapie miasta. W najbliższym wtorek odbędzie się tu także kolejne wydarzenie z cyklu Studia Dobrych Rozwiązań.

Stadion Wrocław, na którym już teraz piłkarze czwartej drużyny w Polsce prężnie trenują do meczów kwalifikacyjnych Ligii Europy, to bez wątpienia jeden z najbardziej imponujących obiektów sportowych w Polsce.

Stadion może pomieścić aż 42 771 kibiców, wszystkie miejsca są siedzące i zadaszone, a obiekt spełnia również wymogi najwyższej czwartej kategorii UEFA. Jednymi z największych wydarzeń sportowych, jakie miały tutaj miejsce były mecze Euro 2012 i walka XXI Wieku Adamek vs Klitschko. Na stadionie odbywają się jednak nie tylko eventy sportowe.

Usytuowany w zachodniej części miasta obiekt powstał, aby rozwijać kulturę, sport i strefę biznesu. Taką możliwość daje nowoczesna infrastruktura oraz ogromna przestrzeń zaaranżowana i przystosowana do komercjalizacji. Przed wielotysięczną publicznością występowały tutaj takie gwiazdy międzynarodowej muzyki, jak George Michael, Symphonica, Queen czy Linkin Park.

Choć dopiero 18 lipca trybuny stadionu wypełnią się kibicami piłkarskimi, dopingującymi drużynę Śląska Wrocław w meczu przeciwko Legii Warszawa, już w najbliższy wtorek odbędzie się na nim równie emocjonujące, choć zgoła inne i o mniejszej skali, wydarzenie: Studio Dobrych Rozwiązań. Architekci i projektanci wnętrz spotkają się na obiekcie, którego architektura, z półprzeźroczystą elewacją z siatki, wyróżnia go na tle innych obiektów sportowych w kraju.

Czekamy na Was w sportowo-projektowej atmosferze na Stadionie Wrocław.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ