• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 sie 2017 15:48

Studio Dobrych Rozwiązań: poznaj gości specjalnych

Wyjątkowi goście, sześć inspirujących spotkań w sześciu miastach Polski, w czasie których odbędzie się łącznie 90 różnych wykładów i prezentacji - zapraszamy na kolejne półrocze z cyklem spotkań dla projektantów i architektów Studio Dobrych Rozwiązań.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami, ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Miło nam ogłosić, że Studio Dobrych Rozwiązań rusza w trasę po wakacyjnej przerwie. Odwiedzimy sześć polskich miast: Białystok (5 września), Wrocław (20 września), Warszawę (10 października), Katowice (7 listopada), Poznań (14 listopada) oraz Rzeszów (28 listopada). Podczas spotkań eksperci Studia Dobrych Rozwiązań opowiedzą o nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz, produktach przydatnych do ich aranżacji oraz rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej. 

Ważną częścią każdego spotkania pod hasłem Studio Dobrych Rozwiązań będą także wystąpienia Gości Specjalnych. Zaprosimy przedstawicieli pracowni najciekawszych pracowni projektowych w Polsce, aby opowiedzieli, jak powstawały najciekawsze polskie projekty architektoniczne ostatnich lat. W drugiej połowie 2017 roku naszymi Gośćmi Specjalnymi będą:

- prof. dr hab. arch. Ewa Kuryłowicz, architekt, wiceprezes w autorskiej pracowni architektury Kuryłowicz & Associates. Od 2011 generalny projektant pracowni zrealizowanych bądź realizowanych obecnie obiektów autorstwa K&A, m.in: Narodowe Forum Muzyki, Wrocław (2015), Galeria Warmińska w Olsztynie(2014), Stadion miejski w Białymstoku (2014), Budynek Wydziałów Językowych UW przy ul Dobrej (I Etap zrealizowany w 2012), przed 2011 jako główny projektant prowadzący w K&A m.in.: dom własny w Kazimierzu Dolnym (2006), Hotel Marriott Courtyard na lotnisku Okęcie w Warszawie (2003), rezydencje prywatne, w tym Rezydencja Ambasadora Korei Płd. w Aninie k/Warszawy (1998) i inne. Przewodnicząca Rady Fundacji im. Stefana Kuryłowicza. 

(zapraszamy na spotkanie 5 września w Białymstoku - ZAREJESTRUJ SIĘ)

- Zbigniew Maćków, architekt, od 1995 prowadzi Maćków Pracownia Projektowa z ważniejszymi realizacjami: Wydział Prawa, Ratusz w Siechnicach, przebudowa Renomy, Hala Sportowa w Bytomiu, Thespian, Węzeł Przesiadkowy, Green Day, Silver Tower, Kurkowa 14

(zapraszamy na spotkanie 20 września we Wrocławiu - ZAREJESTRUJ SIĘ)

- Marta Sękulska-Wrońska, architekt, współwłaściciel pracowni WXCA. Kieruje 35-osobową pracownią specjalizującą się w projektowaniu obiektów o specjalnym przeznaczeniu tj. obiektów kultury, ośrodków opieki zdrowotnej, strzelnic, jak również obiektów biurowych i mieszkaniowych. Wraz z zespołem jest laureatką wielu konkursów i wyróżnień w kraju i za granicą

(zapraszamy na spotkanie 10 października w Warszawie- ZAREJESTRUJ SIĘ)

- Joanna i Wojciech Małeccy, od 1997 roku współtworzą pracownię MAŁECCY biuro projektowe. Pracują razem projektując polskie placówki dyplomatyczne (Nigeria, Szwecja, Dania, Ukraina), osiedla mieszkaniowe m.in. nagrodzoną w 2012 Enklawę Modernistyczna, biurowce – obecnie z konsorcjantem Horizone Studio po zwycięskim konkursie projekt Ratusza Marszałkowskiego w Krakowie, obiekty sportowe, hotelowe, edukacyjne m.in. nagrodzone w 2013 roku Centrum Sportowe Bażantowo, a także w zespole nową siedzibę Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach, wnętrza komercyjne, prywatne meble

(zapraszamy na spotkanie 7 listopada w Katowicach - ZAREJESTRUJ SIĘ)

- Hugon Kowalski, architekt, właściciel pracowni UGO Architecture. Jego projekty prezentowane były na wystawach: podczas Seul Design Fair w 2011 roku, w Mediolanie podczas MadEXPO, w Bolonii podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Ekologicznego w 2010 roku, w Cube Gallery w Manchester City podczas wystawy organizowanej przez Królewskie Stowarzyszenie Architektów Wielkiej Brytanii w 2009 roku. Laureat 27 nagród, w tym wielu międzynarodowych.

(zapraszamy na spotkanie 14 listopada w Poznaniu - ZAREJESTRUJ SIĘ)

Maciej Łobos, architekt, prezes zarządu MWM Architekci i MWM Building Design Group.
MWM jest pełnobranżowym biurem projektowym i pionierem w stosowaniu technologii BIM. Od kilkunastu lat rozwija umiejętności projektowania i zarządzania skomplikowanymi projektami w oparciu o wirtualne modele budynków. Ważniejsze projekty: Hotel Arłamów, Centrum Handlowe IKEA Lublin, Osiedle Mieszkaniowe "Nasz Gaj" Rzeszów, Galeria Królewska Sandomierz

(zapraszamy na spotkanie 28 listopada w Rzeszowie - ZAREJESTRUJ SIĘ)

Uzupełnieniem inspirujących wykładów Gości Specjalnych będą fachowe prezentacje na scenie oraz stoiskach przygotowane przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań: salon wyposażenia wnętrz Akcess, Aurora Technika Świetlna, Ceramika Paradyż, ArchiCAD, CAD Projekt K&A, Colorimo, Deante, Design Express Poland, DuPont, Elements, Fibaro, Franke, HolzTusche, Jadar Home, Jung, Kludi, Manufaktura Drewna Olga, Modern Line, New Trendy, Obo Bettermann, Pallette CAD, Pergo, Radaway, RuckZuck, Ruke, SFA Poland. 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniach jest dokonanie rejestracji. Po rejestracji udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy! 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ