Oskar Grąbczewski - SDR Katowice 2017

Zobacz galerię [34 zdjęć]

Oskar Grąbczewski - SDR Katowice 2017
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 kwi 2017 14:05

Studio Dobrych Rozwiązań w Katowicach - zobacz relację

Dwa miesiące po 4 Design Days dobre wzornictwo powróciło do Międzynarodowego Centrum Kongresowego do Katowic. Tym razem w bardziej kameralnej formie zaprosiliśmy projektantów i architektów wnętrz na szkolenie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Zobaczcie jak było na spotkaniu!

Ponad 80 osób uczestniczyło w piątym już w tym roku spotkaniu z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Dzięki prezentacjom podczas naszego szkolenia eksperci od projektowania wnętrz mają okazję wzbogacić swoją wiedzę, nawiązać nowe kontakty z dostawcami, ale też spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami.

W Katowicach naszym gościem specjalnym był Oskar Grąbczewski z OVO Architekci, który w trakcie wykładu „W poszukiwaniu tworzywa" zdradzał kulisy prac nad najciekawszymi projektami swojej pracowni. Opowiadał m.in. o źródłach koncepcji i procesie twórczym przy takich projektach jak Muzeum Ognia w Żorach, Muzeum Etnografii w Budapeszcie, Centrum Administracyjne gminy Wielka Wieś, ośrodek zdrowia w Przyszowicach czy koncepcja kościoła dla osiedla Nowe Żerniki we Wrocławiu.

Spotkanie otworzył wykład Diany Polak z Freedom Nieruchomości, która opowiadała o tajnikach home stagingu. Na zakończenie spotkania Michał Dmitrowicz ze Ströer Digital Media opowiadał jak budować markę osobistą architekta w social media.

W trakcie spotkania przedstawiciele Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań – marek Aurora, CAD Projekt K&A, Colorimo, Dekoria, Deante, Elements, Pergo oraz Ruke opowiadali o ciekawych i nowych rozwiązaniach do wnętrz. Podczas przerw uczestnicy mieli okazję do konsultacji i rozmów z przedstawicielami firm oraz wymiany kontaktów, które w przyszłości zaowocują interesującymi projektami.

Zobaczcie fotorelację z naszego spotkania – a wkrótce na naszych łamach pełna relacja.
Zapraszamy także 26 kwietnia na kolejne Studio Dobrych Rozwiązań – tym razem w Warszawie. Szczegóły tutaj

PARTNERZY

logotypy.jpg
logotypy.jpg

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ