Studio Dobrych Rozwiązań w Wieliczce.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Studio Dobrych Rozwiązań w Wieliczce.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 cze 2017 10:07

Studio Dobrych Rozwiązań w Wieliczce już za nami

Po dwóch latach Studio Dobrych Rozwiązań powróciło do Krakowa! A dokładniej: do Wieliczki. Wczoraj odbyło się kolejne szkolenie z tego cyklu. W hotelu Lenart rozmawialiśmy o projektowaniu wnętrz, trendach i technologiach. Naszym gościem specjalnym był Bartłomiej Kisielewski z pracowni Horizone Studio.

Studio Dobrych Rozwiązań (www.sdr2017.pl) to miejsce spotkań profesjonalistów. Szkolenie, które wczoraj odbyło się w Wieliczce, to już 26. w cyklu! Każde z wydarzeń to wyjątkowa okazja do poznania trendów, produktów, ale przede wszystkim – nawiązywania relacji biznesowych i nowych kontaktów, które potem owocują oryginalnymi projektami i szeregiem korzyści dla projektantów i architektów.

Spotkanie w Wieliczce było okazją do wysłuchania fachowych prezentacji oraz zajrzenia na stoiska naszych partnerów - Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań firmę Ceramika Paradyż oraz Partnerów – CAD Projekt, Colorimo, Dekoria, Deante, Franke, Jung, Modern Line, New Trendy, Pallette Cad, OBO Bettermann, Pergo, Ruke oraz SFA Poland.

Bartłomiej Kisielewski, architekt i partner w Horizone Studio, był z kolei naszym gościem specjalnym. Wygłosił wykład pt. „Materiał w Architekturze". Nasz gość to architekt z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem zarządu PLGBC Polish Green Building Council. W latach 1996-1997 i 2002-2009 pracował w Berlinie. Jest współautorem m.in. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Fotorelacja w wydarzenia już jutro. Zapraszamy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ