Mateusz Krawczyk, new business manager agencji 123SOCIAL, podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach doradzi, jak z sukcesem działać w social mediach. Fot. M. Krawczyk
Mateusz Krawczyk, new business manager agencji 123SOCIAL, podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach doradzi, jak z sukcesem działać w social mediach. Fot. M. Krawczyk
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 sie 2018 15:10

W Katowicach ekspert podpowie, jak działać w social mediach

O tym, co architekt powinien zrobić i jak może działać, by wypromować się poprzez social media opowie Mateusz Krawczyk, new business manager agencji 123SOCIAL, podczas spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach.

Jakie kanały pozwolą najlepiej wykreować markę projektanta wnętrz? Co i jak robić, a czego lepiej unikać? Na co warto zwrócić uwagę działając w social mediach, a także ile czasu i pieniędzy zainwestować – odpowiedzi na te i inne pytania poznają uczestnicy spotkania w Katowicach, już 4 września!

Zarejestruj się, aby wziąć udział w spotkaniu w Katowicach 4 września 2018 roku

Mateusz Krawczyk od 5 lat tworzy markę 123SOCIAL, zajmującą się pełną obsługą firm w social mediach. Zajmuje się m.in. tworzeniem strategii w oparciu o wielokanałowość oraz innowacyjne narzędzia. Realizuje działania szkoleniowe i wizerunkowe, a także kampanie reklamowe oraz strategie w pełni wykorzystujące media społecznościowe.

Do grona klientów agencji 123SOCIAL należą lokalne firmy, start-upy, e-commerce, galerie handlowe oraz międzynarodowe konsorcja (m.in. Grupa Górażdże, PTTK, AS-POL, Delta-Security, Fera Equestrian).

Zobacz aktualną agendę Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ