Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Śnieżka/Magnat Style

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 05 sty 2009 15:30

Jakie kolory do wnętrz w rustykalnym stylu?

Dobór odpowiednich wykończeń do stylowych wnętrz to problem na jaki często natykają inwestorzy, którzy chcą mieć odpowiednio dobrane dodatki. Polecamy farby idealne do wnętrz utrzymanych w „tęsknym” stylu.

BONDEX DYROTON 3 - dostępna w kolorze białym oraz w postaci baz umożliwiających barwienie na dowolny kolor, wydajność: 1 l/8-10 m2, Dyrup, cena: od 24,80 zł do 82,22 zł (w zależności od pojemności opakowania).

Dyrup
fot. Dyrup

STRUKTURA 1,5 GRUBA - łatwo nakładająca się farba strukturalna o gruboziarnistej powłoce, dostępna szeroka kolorystyka, wydajność: 0,5-1,5 l/m2, Flugger, cena: od 16,87 zł.

Flugger
fot. Flugger

Farba do ścian na spoiwie akrylowym, z dodatkiem granulatu podobnego do piasku, nadaje się do barwienia w systemie mieszania, wydajność: 3-5 m2/l Flugger, cena: 35,46 zł.

Flugger
fot. Flugger

STRUKTURA 2,5 DROBNA - farba tworzy drobną piaskową strukturę, tworzy również piaskową powierzchnię, jest elastyczna i zmywalna, wydajność: 1-3 m2/l, Flugger, cena: od 16,87 zł.

Flugger
fot. Flugger

Farba imitująca efekt naturalnego trawertynu z charakterystycznymi wżerami i ubytkami na jego powierzchni, wydajność: ok. 1 l/m2, Śnieżka/Magnat Style, cena: od 23,13 do 25,79 zł (w zależności od pojemności opakowania).

Śnieżka/Magnat Style
fot. Śnieżka/Magnat Style

Farba imitująca płyty marmurowe o różnym wykończeniu: satynowym, błyszczącym, oraz intensywnie błyszczącym, wydajność: 1,6 l/m2, Śnieżka/Magnat Style, cena: od 18,90 zł do 23,79 zł (w zależności od pojemności opakowania).

Śnieżka/Magnat Style
fot. Śnieżka/Magnat Style

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA