Kolekcja mebli Eden - znajdziemy w niej niezbędne wyposażenie każdej sypialni. Środkowa część szafy została wykonana z ekoskóry, które nawiązuje do materiału zagłówka. Fot. Agata Meble.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Kolekcja mebli Eden - znajdziemy w niej niezbędne wyposażenie każdej sypialni. Środkowa część szafy została wykonana z ekoskóry, które nawiązuje do materiału zagłówka. Fot. Agata Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
19 lis 2014 12:17

Meble do sypialni. Pomysł na nowoczesną szafę

Jeśli nie mamy miejsca na osobną garderobę warto zainwestować w pojemną szafę, która pozwoli nam zachować porządek na każdym metrażu. Dzięki szerokiej ofercie bez problemu znajdziemy model dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Planując zakupy szafy warto przeanalizować kilka spraw: sposób otwierania, kolorystykę, wyposażenie wnętrza. Do wyboru mamy szafy z drzwiami przesuwnymi, które doskonale sprawdzą się na małych powierzchniach lub ze standardowymi, uchylnymi drzwiami. Niektóre modele wyposażone są w mechanizm cichego zamykania, dzięki czemu otwieranie i zamykanie nie będzie nikogo budzić. 

Należy także dobrze przyjrzeć się wnętrzu szafy: ilości półek, drążków na wieszaki czy szuflad – ich wielkości i ilości. Niektóre modele możemy dodatkowo wyposażyć w akcesoria, które pomogą efektownie zaplanować wnętrze, tak aby było dopasowane do naszych potrzeb.

Fronty szaf najlepiej dopasować do kolorystyki pasującej w sypialni. Jeśli mamy niewielką przestrzeń warto zdecydować się na powierzchnie, które optycznie powiększą przestrzeń: lustrzane, szklane czy lakierowane na wysoki połysk fronty. Warto także zadbać o odpowiednie oświetlenie w okolicy szafy. Poza oświetleniem ogólnym możemy dodatkowo oświetlić wnętrze szafy korzystając z gotowych rozwiązań oferowanych przez producentów.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH