Kolekcja dobrze poukładanych szaf Solle. Fot. Wajnert Meble

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja dobrze poukładanych szaf Solle. Fot. Wajnert Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
24 maj 2017 09:55

Wygodna sypialnia - tak ją umeblujesz

Jeśli cenimy sobie odpoczynek w zaciszu sypialni , z pewnością będziemy bardziej skłonni do wyboru mebli i dodatków w stonowanych kolorach – od szarości poprzez beże, aż po delikatne pastele.

Sypialnia, w której można się zaszyć i nic nas nie rozprasza to marzenie każdego z nas. W takim pomieszczeniu istotna będzie również maksymalna wygoda, jaką zapewniają łóżka w całości tapicerowane lub posiadające komfortowe zagłówki. Dodają one wnętrzu harmonii, a naszemu odpoczynkowi wygodnego oparcia. Łóżko Glame i Rea o miękkich, pikowanych zagłówkach lub Fly z dyskretnymi przeszyciami to dobry wybór dla sypialni pełniącej rolę domowego zacisza. Świetnie wypadnie w kompozycji z pikowaną pufą, na przykład kubikową Life, która ustawiona przy łóżku może służyć jako praktyczny stolik na literaturę. Doskonale spełni się również w roli praktycznego miejsca na pozostawienie szlafroka i po prostu jako siedzisko. Dodatkowe miejsce na przechowywanie w sypialni znajdzie się również w dużych pojemnikach na pościel. Innym rozwiązaniem mogą być dodatkowe meble w sypialni.

Pojedynczy mebel, jak łóżko czy fotel w sypialni, bardzo często dzięki charakterystycznemu designowi może całkowicie odmienić wnętrze. Aby odświeżyć przestrzeń bez wielkich rewolucji można rozważyć wybór łóżka z oryginalnym zagłówkiem, jak to z kolekcji Flores. Łóżko w niespotykanym często kolorze nie będzie wymagało już wielu dodatków, aby sypialnia miała swój wyrazisty wizerunek. A gdy mowa o jeszcze mniejszej odmianie, jak na przykład uzupełnieniu sypialni o dodatkowy kącik wypoczynkowy, warto poznać kolekcję mebli Oland, inspirowaną skandynawskim wzornictwem. Już pierwsze spotkanie z fotelem z tej serii sprawia, że od razu chce się w nim usiąść. To dobra okazja, aby nadrobić zaległości w książkach, na które brakowało nam czasu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH