Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Modułowy, tapicerowany zagłówek stanowi funkcjonalne rozwiązanie. Połączenie nowoczesny designu i komfortowego, tradycyjnego wezgłowia. Fot. Made for bed.

Modułowy, tapicerowany zagłówek stanowi funkcjonalne rozwiązanie. Połączenie nowoczesny designu i komfortowego, tradycyjnego wezgłowia. Fot. Made for bed.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 27 lis 2014 09:42 (aktualizacja: 30 lis 2014 08:33)

Dekoracyjny zagłówek: pomysł na szybką metamorfozę sypialni

Dekoracyjne naklejki, panele z nadrukami czy niezależne, montowane na ścianie zagłówki dają nam wiele możliwości aranżacji. Różnorodne materiały, wzory i kolory umożliwiają wprowadzenie zmian szybki i łatwy sposób.

Niezależnie montowany zagłówek to doskonały pomysł na dekorację sypialni. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim niski koszt oraz łatwy montaż. Do wyboru mamy wiele wzorów i materiałów, które pozwalają na dostosowanie zagłówka do własnych potrzeb.

Na panelowych zagłówkach możemy umieścić fotografię czy ciekawą grafikę. Interesującą dekoracją są drewniane, montowane na ścianie zagłówki, które świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Możemy także sięgnąć po dekoracyjne naklejki. Wiele kolorów sprawia, że bez problemu dopasujemy naklejkę do ogólnej aranżacji sypialni. Innym rozwiązaniem są modułowe, miękkie, tapicerowane zagłówki, które  pozwalają na tworzenie dowolnej kompozycji na ścianie za łóżkiem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA