Drewniana podłoga, ściany i sufit tworzą przytulne wnętrze, które doskonale współgra z pięknym krajobrazem. Fot. Chalet Zeus/Alpine Guru.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Drewniana podłoga, ściany i sufit tworzą przytulne wnętrze, które doskonale współgra z pięknym krajobrazem. Fot. Chalet Zeus/Alpine Guru.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
08 gru 2014 12:36

Dom w górach. Zobacz piękne, zimowe sypialnie

Charakterystyczne domy położone w górach zachwycają przytulnym wystrojem. Naturalne drewno, miękkie tkaniny, ciepło kominka tworzą wyjątkowe wnętrza. Dziś przedstawiamy sypialnie, które zachęcają do zimowego odpoczynku!

Naturalne materiały, miękkie koce i pledy, przyjemne ciepło kominka to najczęstsze skojarzenia dotyczące wnętrz położonych w górach. Wnętrza górskich kurortów, czasami określane „stylem chalet” charakteryzuje się dużą ilością naturalnych materiałów. Spotkamy tu drewno, które chętnie wykorzystywane jest zarówno na podłogach, ścianach i sufitach, naturalny kamień, wspaniale prezentujący się na obudowie kominka. Wnętrza ocieplają miękkie, ciepłe materiały: zasłony wykonane z grubego materiału, narzuty, dywany. Drewniane, często rustykalne meble oraz starannie dobrane oświetlenie tworzą nastrojową przestrzeń. Piękne widoki za oknem doskonale współgrają z wnętrzami górskich domów tworząc idealną, klimatyczną przestrzeń.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH