Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Łóżko z wysokim, pikowanym zagłówkiem o nowoczesnej formie wprowadza do wnętrza modny szyk. Luksusowy klimat kreuje ozdobne oświetlenie główne i pomocnicze. Łóżko Laurent Complete marki Sweetpea&Willow. Fot. Sweetpea&Willow.

Łóżko z wysokim, pikowanym 
zagłówkiem o nowoczesnej formie 
wprowadza do wnętrza modny 
szyk. Luksusowy klimat kreuje 
ozdobne oświetlenie główne i 
pomocnicze. Łóżko Laurent 
Complete marki Sweetpea&Willow. 
Fot. Sweetpea&Willow.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 27 kwi 2015 13:06

Elegancka sypialnia - pomysły na aranżację

Elegancka sypialnia wymaga wyjątkowych rozwiązań. W naszej galerii znajdziecie podpowiedzi jak wyczarować elegancką sypialnię jak z bajki.

Tworzenie pięknych, eleganckich wnętrz jest prawdziwą sztuką. Wymaga odpowiednio wyselekcjonowanych mebli, unikatowych, wybranych ze smakiem dodatków oraz wyobraźni.

Jak w każdej sypialni, najważniejszym elementem kreacji jest łóżko. W eleganckich przestrzeniach nie może zabraknąć więc mebla z okazałym zagłówkiem. Często detal ten jest największą dekoracją wnętrza. Miękkości, a zarazem szyku nada sypialni pikowane wezgłowie obite przytulnym aksamitem lub szlachetnym jedwabiem. Wrażenie luksusu spotęgują także meble, na frontach których wykorzystano lustrzany połysk.

W kreowaniu eleganckiej przestrzeni dużą rolę odgrywają szlachetne tkaniny, wykorzystane w formie zasłon, narzuty czy poduszek, jak również baldachim. Efekt dopełnia dekoracyjne oświetlenie, które powinno pełnić rolę biżuterii.

Aranżując elegancką, luksusową sypialnię należy jednak pamiętać, by kierować się pewną konsekwencją w doborze mebli i dekoracji. W przeciwnym razie zamiast wnętrza pełnego luksusu można uzyskać sypialnię pełną kiczu.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA