Fot. Farol Hotel,Portugalia.

Zobacz galerię [25 zdjęć]

Fot. Farol Hotel,Portugalia.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
06 marz 2014 05:12

Inspiracje: 25 wyjątkowych hotelowych sypialni jak marzenie


Inspiracje do projektowania i aranżacji sypialni możemy czerpać z wielu miejsc. Przygotowaliśmy 25 interesujących, hotelowych sypialni z różnych zakątków świata.

Hotelowe wnętrza coraz częściej urządzane są tak, aby poza czysto funkcjonalną funkcją były również urządzone w interesujący, pomysłowy sposób. Przed projektantami często staje trudne zadanie, ale jak widać, ten sam temat można interpretować na wiele sposobów. Niektóre hotelowe pokoje zaskakują bogactwem form, odważnym połączeniem kolorów, inne ascetycznym wystrojem. Często na wystrój hotelowego pokoju ma wpływ otoczenie, klimat w jakim znajduje się hotel.

Piękne widoki za oknem nie mogą konkurować z aranżacją sypialni, wnętrze powinno korespondować z otoczeniem. Doskonale widać to w aranżacji wnętrza Farol Hotel w Portugali, czy w stonowanych pokojach hotelu San Giorgio leżącego na północno-wschodniej części Peloponezu. Naturalne materiały i faktury, dużo neutralnych barw, pozostają tłem dla bogactwa kolorów znajdujących się za oknem.

 

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
 • Gość, 2014-03-06 12:39:50

  Przedsionek nieba z najwygodniejszymi łóżkami
  www.
 • gość, 2014-03-06 09:31:08

  czy to już przedsionek nieba??

POLECAMY W SERWISACH