Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Farol Hotel,Portugalia.

Fot. Farol Hotel,Portugalia.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 06 marz 2014 05:12 (aktualizacja: 10 marz 2014 08:54)

Inspiracje: 25 wyjątkowych hotelowych sypialni jak marzenie


Inspiracje do projektowania i aranżacji sypialni możemy czerpać z wielu miejsc. Przygotowaliśmy 25 interesujących, hotelowych sypialni z różnych zakątków świata.

Hotelowe wnętrza coraz częściej urządzane są tak, aby poza czysto funkcjonalną funkcją były również urządzone w interesujący, pomysłowy sposób. Przed projektantami często staje trudne zadanie, ale jak widać, ten sam temat można interpretować na wiele sposobów. Niektóre hotelowe pokoje zaskakują bogactwem form, odważnym połączeniem kolorów, inne ascetycznym wystrojem. Często na wystrój hotelowego pokoju ma wpływ otoczenie, klimat w jakim znajduje się hotel.

Piękne widoki za oknem nie mogą konkurować z aranżacją sypialni, wnętrze powinno korespondować z otoczeniem. Doskonale widać to w aranżacji wnętrza Farol Hotel w Portugali, czy w stonowanych pokojach hotelu San Giorgio leżącego na północno-wschodniej części Peloponezu. Naturalne materiały i faktury, dużo neutralnych barw, pozostają tłem dla bogactwa kolorów znajdujących się za oknem.

 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA