Oryginalna poduszka pozwala na stworzenie komfortowych warunków do krótkiej drzemki. Fot. Ostrich Pillow.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Oryginalna poduszka pozwala na stworzenie komfortowych warunków do krótkiej drzemki. Fot. Ostrich Pillow.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
23 wrz 2014 13:32

Inspirujący design: wielofunkcyjna poduszka

Jesienna aura zachęca do krótkich drzemek, w związku z tym przypominamy o bardzo funkcjonalnym gadżecie. Ostrich Pillow pozwala na komfortową drzemkę w każdym miejscu i o każdej porze.

Projektant Kawamua-Ganjavia stworzył projekt odpowiadający potrzebom współczesnego, zapracowanego i zabieganego społeczeństwa. Ostrich Pillow tworzy mikro środowisko pozwalając na chwilową izolację oraz wyciszenie, które pomaga zregenerować siły. Ostrich Pillow  doskonale sprawdza się podczas długich podróży, pozwala także na krótką drzemkę w każdym miejscu.

 Do wyboru mamy dwie wersje, pierwsza o futurystycznym kształcie jest przeznaczona dla odważnych osób, powstała z myślą o zapracowanych ludziach siedzących długimi godzinami przy biurkach bez chwili odpoczynku. Jak mówią projektanci pozwala ona na drzemkę bez konieczności opuszczania stanowiska pracy.

Druga, łagodniejsza wersja Ostrich Pillow Light przybrała postać modnego „komina”, który szybko może zamienić się w wygodną poduszkę otulającą naszą głowę ze wszystkich stron zapewniając odrobinę prywatności. 

źródło: ostrichpillow.com

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • i-budowlany.pl, 2014-09-29 23:41:12

    O wiele bardziej podoba nam się pomysł huśtawki w pokoju ;)

    Gdyby ktoś szukał, to można znaleźć takie podwieszane, półokrągłe fotele, które też są trochę jak huśtawki.

POLECAMY W SERWISACH