Wnętrza hotelu w Berlinie. Naturalne drewno w jasnym odcieniu współgra z kolorowymi tkaninami. Obok panoramicznego okna z widokiem na berlińskie zoo umieszczono wygodny hamak. Fot. 25 hours Hotels.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Wnętrza hotelu w Berlinie. Naturalne drewno w jasnym odcieniu współgra z kolorowymi tkaninami. Obok panoramicznego okna z widokiem na berlińskie zoo umieszczono wygodny hamak. Fot. 25 hours Hotels.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
25 lut 2015 11:26

Kolor w sypialni. Inspirujące wnętrza

Gra kolorów, odważne grafiki, wyszukane połączenie materiałów. Kolorowe, hotelowe wnętrza mogą stać się inspiracją do urządzenia własnej sypialni.

Hotelowe wnętrza kojarzą się ze spokojnymi barwami, łagodnymi materiałami, które mają za zadanie stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się komfortowo. Zazwyczaj królują w nich więc neutralne beże czy ciepłe odcienie drewna. Inaczej jest jednak we wnętrzach w hotelach sieci 25 houres. Tu sypialnie urządzono w nietypowy sposób. Projekty wnętrz prezentują świeże podejście do tematu aranżacji hotelowej przestrzeni. Przestrzenie zaskakują barwnymi kompozycjami, śmiałymi połączeniami, precyzyjnie zaprojektowanymi detalami.

Sieć hoteli 25 houres posiada hotele w pięciu europejskich miastach: Berlinie, Zurychu, Frankfurcie, Hamburgu i Wiedniu. Hotelowe wnętrza nawiązują do klimatu miasta, w którym się znajdują, współgrają z otoczeniem.

W Berlinie hotel został umieszczony w zabytkowym budynku Bikini-House z pięknym widokiem na berlińskie zoo. Wnętrza podkreślają wielokulturowość miasta. Spotkamy tu wiele kolorów, faktur i materiałów. Całość wzbogacono żywymi roślinami, które stają się ciekawym elementem wystroju.

W Wiedniu hotel znajdziemy w słynnej Museum Quarter. Inspirujące, twórcze otoczenie wpływa na wystrój wnętrz. Kolorowe grafiki zdobiące ściany zamazują granice między rzeczywistością a światem sztuki.

Źródło: 25hours-hotels.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH