• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 wrz 2010 10:59

Kuracja antyalergiczna

Aby alergia nie przeszkadzała nam cieszyć się życiem, warto zamienić swoje sprzęty domowe na te specjalnie zaprojektowane z myślą o alergikach.

Miele BabyCare S 4281 - odkurzacz z systemem filtracji Active HEPA (High Efficiency Particulate Air) – aktywny filtr węglowy o najwyższej efektywności przeznaczony dla alergików, zatrzymujący najdrobniejsze pyłki i absorbujący zapachy. W wyposażeniu łatwa w prowadzeniu, przełączana szczotka rolkowa ze zintegrowanym czujnikiem higienicznym Allergotec. Cena: ok. 1.499 zł, Miele.

' title=
fot. Miele

Electrolux Z8020 - oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym i czujnikiem kurzu, elektroniczny wyświetlacz, wskaźnik wymiany filtra i regulacja mocy. Nowość! Cena: ok. 1.250 zł, Electrolux.

' title=
fot. Electrolux

Mastercook ZBI-083 IT - zmywarka o pojemności 12 kompletów naczyń sterowana jest dotykowo. 8 programów w tym Higienizer, umożliwiający mycie w 70°C i płukanie w 75°C, co sprawia, że naczynia pozostają perfekcyjnie czyste, gwarantując zdrowie i higienę. Cena: ok. 2. 799 zł, Mastercook.

' title=
fot. Mastercook

Electrolux TWIN CLEAN Z8265 - odkurzacz bezworkowy 2000 W z samoczyszczącym filtrem O2 HEPA H12. Zbiornik na kurz 1,5 l. Rury teleskopowe, zwijacz przewodu, długość przewodu 10 m. Cena: ok. 949 zł, Electrolux.

' title=
fot. Electrolux

Samsung Silky SC62E0 - odkurzacz z filtrem HEPA i systemem Silver Nano - warstwa jonów srebra działająca antybakteryjnie i odświeżająco w filtrach i worku na kurz. Odkurzacz uzyskał certyfikat i 5-gwiazdkową notę laboratorium SLG z Niemiec w kategorii wychwytywania kurzu z powietrza oraz rekomendację British Allergy Foundation dla osób cierpiących na astmę i alergię. Cena: ok. 599Zł, Samsung.

' title=
fot. Samsung

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH